ESKİŞEHİR’E BİR BAŞARI DAHA!

Gündem 27 Ağustos 2021 12:13
Videoyu Aç ESKİŞEHİR’E BİR BAŞARI DAHA!
A
a

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TÜGİK) Yüksek İstişare Kurulu Genel Sekreteri Tezcan Karakuş yılın başarılı ekonomisti seçildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirli iş insanı Tezcan Karakuş Ekonomize Dergisi’nin düzenlediği 14. Türkiye’nin En’leri ödüllerinde Yılın Başarılı Ekonomisti ödülünü Eskişehir’e kazandırdı.   14’üncüsü düzenlenen “Türkiye’nin Enleri Zirvesi”, İstanbul’un En Gözde Etkinlik ve Yaşam Parkı LifePark İstanbul’da 24 Ağustos’ta gerçekleşti. 
Ödül töreninde, “Yeşil Türkiye” mottosu ile başlatılan “Türkiye’nin En’leri” ormanı sosyal sorumluluk projesi kapsamında ödül alan her marka adına 100 fidan dikilecek. Koşullar ne olursa olsun istihdama, üretime, yatırıma, kalkınmaya ara vermeyen, yaşamı durdurmayan ‘kahramanların’ ödüllerini aldığı törene; iş, ekonomi, siyaset, cemiyet ve medya dünyasından seçkin isimler katıldı. Tezcan Karakuş, ödüle layık görülmekten onur duyduğunu söyledi. Karakuş  “Bana desteğini esirgemeyen sevgili TÜGİK ailesi ve ödüle layık gören Ekonomize Dergisi’ne çok teşekkür ederim.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat