Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’tan aşı olun çağrısı

Gündem 13 Eylül 2021 15:29
Videoyu Aç Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’tan aşı olun çağrısı
A
a

Eskişehir'de Valilik Meydanı’nda düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Töreni’nde konuşan Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, “Okullarımızda temizlik malzemesi, hijyen ve maske anlamında herhangi bir malzeme ihtiyacımız yoktur” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Valilik Meydanı’nda İlköğretim Haftası kapsamında tören düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla devam etti.

TEDBİRLER MAKSİMUM
Eskişehir genelinde 425 okulda 137 bin öğrencinin eğitim öğretime başladığını söyleyen Cırıt, “Tüm ilçe milli eğitim müdürlerim, müdür yardımcılarım ve şube müdürlerimle her zaman sahadayız. Okullarımıza yönelik Bakanlığımızın bilim kuruluyla beraber hazırladığı COVID-19 salgını önlemleri çerçevesinde uyulması gereken kuralları öğretmenlerimiz hem velilerimize, hem öğrencilerimize hem de okul ve eğitim için çalışan diğer paydaşlarımıza bilgilendirmelerini yaptılar. Okullarımızda temizlik malzemesi, hijyen ve maske anlamında herhangi bir malzeme ihtiyacımız yoktur. Bakanlığımız tüm bu ihtiyaçlarımızı fazlasıyla karşılamıştır. Salgın süreci çerçevesinde Bakanlığımızın hazırladığı algoritmaya uyarak okullardaki tedbirlerimizi maksimum düzeyde uyguluyoruz” diye konuştu.

AŞI OLUN ÇAĞRISI
Herkesi aşı olmaya davet eden Cırıt, “Pandemi sürecinin tam manasıyla bitmesi, sevdiklerimizi korumamız, sanayinin en üst düzeyde çalışması, bakkal Mehmet amcanın dükkanı kapatmaması, lokantacı Ahmet abinin çalışanlarını işten çıkarmaması, evlatlarımızın okullarına güvenle gidip gelmesi, büyüklerimizin ziyaretine gidebilmemiz için lütfen aşı olalım” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat