Europen 09 2022 Desktop

ESKİŞEHİR KİMSENİN TAPULU MALI DEĞİL

Gündem 16 Kasım 2022 16:20
Videoyu Aç ESKİŞEHİR KİMSENİN TAPULU MALI DEĞİL
A
a

Eskişehir’de herkesin konuşabiliyor olması gerektiğini söyleyen Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Eskişehir kimsenin tapulu malı değil. Ben değer katmaya çalışıyorum. Açı göstermek istiyorum. Bunu da açık yüreklilikle söylüyorum” dedi.

ESGROUP’TAN ZİYARET
ESGROUP Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Fetih Demirdaş, ESGROUP Genel Koordinatörü Ali Baş, Anadolu Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hilal Köver, Sonhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ayşegül Hümmet, Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Seda Uçar Kale, ES TV Genel Yayın Yönetmeni Şener Çetin, ESGROUP Haber Koordinatörü Meltem Karakaş ve Anadolu Gazetesi Köşe Yazarı Kerem Akyıl, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Demirdaş, yeniden göreve seçilen Kesikbaş’a başarılar diledi.

EN KILCAL KONULARI BİLE KONUŞUYORUZ
Siyasete girmeyi düşünmediğini söyleyen Kesikbaş, “Siyaset farklı bir mecra gerçekten de. Bizim çok alışık olmadığımız bir mecra. Farklı bir dünyası var. Parametreleri de farklı. İnsanların takdir etmesi hoşumuza gidiyor. Doğal olarak alışıyorsun. Neticede suç işlediğimiz yok, aykırı bir şey dediğimiz de yok. Normal hepimiz oturduğumuz zaman siyaset konuşmuyor muyuz? Konuşuyoruz. Türkiye’yi kurtarıyoruz. Bu sadece sanayiden bağımsız bir şey değil. Neticede hepimiz insanız. Hepimiz hayatın içerisindeki en kılcal konuları bile konuşuyoruz. Hepimizin bir fikri var aslında. Sabahtan akşama kadar burada sanayi konuşmuyoruz” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat