Europen 09 2022 Desktop

ESKİŞEHİR ÖNEMLİ BİR TESİSE KAVUŞACAK

Gündem 29 Ocak 2023 14:02
Videoyu Aç ESKİŞEHİR ÖNEMLİ BİR TESİSE KAVUŞACAK
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, içerisinde tenis kortlarının yer alacağı ve yapımı devam eden tesislerde incelemelerde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir’de önemli bir ihtiyacı karşılayacak tesislerin kısa süre içerisinde vatandaşların kullanımına sunulması planlanıyor.
Tepebaşı Belediyesi, spor ve sosyalleşme adına önemli tesisleri Eskişehirlilerin hizmetine sunmaya devam ediyor.
Son olarak yeri, Tepebaşı Belediyesi tarafından tahsis edilen Zincirlikuyu Mahallesi’nde yap-işlet-devret modeliyle hayata geçirilen tesislerin yapımı sürüyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da, kentte tenis alanında önemli bir eksikliği giderecek tesislerde incelemelerde bulundu. Başkan Ataç, Eskişehir Tenis Akademisi ve Tepebaşı Belediyesi iş birliğinde yapılan proje hakkında yetkililerden bilgi aldı. Tesislerle ilgili Ataç, uluslararası standartlara göre yapılan projenin kısa sürede tamamlanarak tüm Eskişehirlilerin hizmetine sunulacağını söyledi.
Öte yandan 2 bin 800 metrekarelik bir alana kurulacak tesislerin içerisinde; uluslararası standartlara uygun 3 tenis kortu, sosyal tesis, açık oyun alanı, soyunma odaları, duşa kabinler ve kafe yer alacak. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat