Europen 09 2022 Desktop

Eskişehirspor’u sevenler bizi yalnız bırakmasın

Spor 11 Ağustos 2022 12:20
Videoyu Aç Eskişehirspor’u sevenler bizi yalnız bırakmasın
A
a

ES TV’de Ahmet Deniz Canoruç’un sorularını yanıtlayan Erkan Koca, şehre seslenerek, “Başkanımız ve yönetim kurulumuz olarak biz bir mücadelenin içindeyiz. Eskişehir halkı bizi cephede yalnız bırakmasın. Eskişehirspor’u sevenler bizi yalnız bırakmasın” dedi.

İyi bir takım görüntüsü verdik
Eskişehirspor’un oynadığı ilk hazırlık maçı olan Kuşadasıspor maçı sonrasında ES TV’ye konuşan Erkan Koca ilk olarak maçı değerlendirerek, “Kuşadasıspor maçında iyi bir takım görüntüsü verdik. Maçtan 1-0 galip geldik. İnşallah yeni sezon tüm Eskişehirspor camiasına, Eskişehirsporlu futbolculara hayırlı olur. Allah kaza, bela ve sakatlık vermesin. Takımımız, teknik ekibimiz çok çalışıyor. Yönetimimiz çok çalışıyor” ifadelerine yer verdi.
 
Gelin birlik olalım
Başkanvekili Koca, “Eskişehir’e bir çağrıda bulunalım. 3. Lig’deyiz. Bunun altı amatör. Gelin birlik olalım. Eskişehirspor 19-20 yaşındaki gençlerle mücadele veriyor. Başkanımız ve yönetim olarak biz bir mücadelenin içindeyiz. Eskişehir halkı bizi cephede yalnız bırakmasın. Eskişehirspor’u sevenler bizi yalnız bırakmasın. Gençlere güveneceğiz. Güvenmek zorundayız ve güveniyoruz da. Çok çalışarak bu sene ligde kalacağız. İnşallah sürprizler yapacağız” dedi.
 
Resmi teklif yok 
Yöneltilen transfer sorusu üzerine Başkanvekili Erkan Koca, “Onur Arı’ya resmi teklif yok. Sizden de rica ediyorum, artık sezon başlıyor. Futbolcularımız genç. Yeşil sahaya motive olmalarını sağlamalıyız. Eskişehirspor büyük kulüp. Onur Arı Türkiye’nin büyük kulüplerinden birinin oyuncusu. Bunu futbolcularımıza aşılamak gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat