Europen 09 2022 Desktop

ETO AKADEMİ YENİ DÖNEME HAZIR

Gündem 31 Ağustos 2022 14:39
Videoyu Aç ETO AKADEMİ YENİ DÖNEME HAZIR
A
a

Covid-19 salgını sebebiyle faaliyetlerini iki yıla yakındır internet üzerinden sürdüren ETO Akademi 1 Eylül 2022 itibariyle yüz yüze eğitim ve seminerlere yeniden başlıyor.

GÜNCEL KONULAR
ETO Akademi'de yüz yüze eğitim ve seminerler, 1 Eylül 2022 itibariyle yeniden başlıyor. ETO Akademi Covid-19 salgını sebebiyle faaliyetlerini yaklaşık iki yıldır ETOTV aracılığıyla sürdürüyordu. Eskişehir’de ve ülke çapında ilklere imza atan ve örnek olan ETO Akademi yeni dönem için yoğun bir etkinlik takvimi hazırladı. Eğitimler planlanırken üyelerin talepleri ve ihtiyaç duydukları konular, meslek komitelerinden gelen görüşler ve öneriler dikkate alındı. Mayıs 2023’e kadar planlan takvime göre ETO Akademi tarafından 34 eğitim ve seminer düzenlenecek.  Eğitim ve seminerlerde sosyal medya eğitiminden müşteri memnuniyeti yönetimine, reklam ve tanıtımdan dijital dönüşüme kadar çok farklı konular ele alınacak. Ayrıca eğitim ve seminerlerde çağımızın yakından takip ettiği kripto varlıklar ve blokzincir teknolojisi, metaverse gibi güncel konulara da yer verilecek. Eğitim ve seminerleri takip etmek isteyenler www.etonet.org.tr/etoakademi adresinden kayıt oluşturabilecek. 

TÜCCARIN ÜNİVERSİTESİ
ETO Akademi’nin yeni dönem faaliyetleri hakkında değerlendirmede bulunan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehirli tüccarın üniversitesi gibi hizmet veren ETO Akademi’nin 1 Eylül 2022 itibariyle yeniden yüz yüze eğitim ve seminerlere başlamasının heyecanını yaşadıklarını söyledi.  Covid-19 salgını sebebiyle ETO Akademi’nin faaliyetlerini 2 yıla yakın bir zamandır uzaktan ve internet aracılığıyla sürdürdüğünü belirten Güler, ETO Akademi’nin yeni döneme her zamankinden çok daha güçlü bir eğitim ve seminer programıyla başladığını söyledi. ETO Akademi’nin Covid-19 salgınına rağmen son dört yılda 20.690 kişiye yüz yüze eğitim ve seminer verdiğini belirten Güler, ETO Akademi Dijital aracılığıyla yayınlanan eğitimlerin, seminerlerin ve webinarların 47.357 kez izlendiğini ifade etti.  HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat