ETO’DA YURT İÇİ FUARLAR YENİDEN BAŞLADI

Gündem 1 Ekim 2021 15:43
Videoyu Aç ETO’DA YURT İÇİ FUARLAR YENİDEN BAŞLADI
A
a

Pandemi nedeniyle ara verilen yurt içi fuar organizasyonları Covid-19 tedbirleri altında yeniden düzenlenmeye başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ETO üyesi firmaların ve çalışanlarının ilgiyle takip ettiği ve ücretsiz olarak katıldığı yurt içi fuar organizasyonlarına pandemi nedeniyle ara verilmişti. Üyelerin ve çalışanlarının sağlığını korumak amacıyla ara verilen yurtiçi fuar organizasyonları, Covid-19 tedbirleri altında yeniden başladı. Fuar organizasyonlarına katılmak isteyen üyeler ve çalışanları bir dizi önlem eşliğinde yurt içi fuar ziyaretlerine katılabilecek. 

Aşı kartı veya negatif test şartı olacak
Fuar ziyaretine katılabilmek için aşı olmayanlardan veya Covid-19 hastalığını geçirmemiş olanlardan son 48 saatte yapılmış negatif sonuçlu PCR testi talep edilecek. Fuar aracına binmeden önce tüm ziyaretçilerin aşı kartı, HES Kodu kontrolü ve ateş ölçümü yapılacak. Ateş ölçümü sırasında 38 derece ve üzeri ateşi olanların araca binmesine izin verilmeyecek. Ayrıca seyahat boyunca araç içinde maske takılması zorunlu olacak. 

Sektörün öncü fuarları ziyaret edilecek 
ETO üyesi firmalar veya çalışanları fuar kayıt başvurularını daha önce olduğu gibi www.etonet.org.tr/fuarlar adresinden gerçekleştirecek. Yoğunluğu önlemek ve pandemi nedeniyle oluşacak tehlikelerin önüne geçmek amacıyla her fuar ziyaretine bir firmadan en fazla iki kişi katılabilecek. Organizasyonlarda her yıl olduğu gibi sektörde söz sahibi olan, yurt içi ve yurt dışında ilgiyle takip edilen fuarlara öncelik verilecek. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat