Europen 09 2022 Desktop

ETO’DAN 2000 DEPREMZEDEYE GIDA YARDIMI

Gündem 14 Mart 2023 12:32
Videoyu Aç ETO’DAN 2000 DEPREMZEDEYE GIDA YARDIMI
A
a

Eskişehir Ticaret Odası üyelerinin desteğiyle hazırlanan 2000 adet gıda destek paketi depremzede vatandaşlara ulaştırılmak üzere kaymakamlıklara ve resmi kuruluşlara sevk ediliyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Ticaret Odası (ETO) depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor. ETO tarafından duyurusu yapılan gıda kampanyası kapsamında 2000 aileye gıda desteği verilecek. Depremzede vatandaşlara ulaştırılmak üzere 2 litre ayçiçek yağı, 2 kg pirinç, 1 kg mercimek,1 kg çay, 2 kg un, 1 kg salça, 2.5 kg makarna, 1 kg bulgur, 2 kg şeker, 1 kg nohut, 1’er paket tuz, zeytin ve Kemalpaşa Tatlısı’ndan oluşan gıda kolileri hazırlandı. Hazırlanan gıda kolileri Eskişehir’deki depremzede misafirlere teslim edilmek üzere kaymakamlıklara ve resmi kuruluşlara sevk ediliyor.

Güler’den gıda yardımına destek olan üyelere teşekkür
Depremzedeler için düzenlenen gıda destek kampanyası hakkında açıklamada bulunan ETO Başkanı Metin Güler, kampanyaya destek veren ve depremzede vatandaşların yaralarının sarılmasına katkıda bulunan üyelere teşekkür etti. ETO’nun gıda destek kampanyası kapsamında 2000 depremzede aileye gıda yardımında bulunacağını belirten Güler, depremzedelere ulaştırılmak üzere hazırlanan yardımların kaymakamlıklara ve resmi kurumlara sevk edildiğini söyledi. ETO’nun her Ramazan ayında yaptığı gıda yardımının bu yıl depremzedeler için gerçekleştirildiğini kaydeden Güler, ETO’nun deprem felaketi dolayısıyla tüm imkanlarını seferber ettiğini sözlerine ekledi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat