ETO’DAN KURUMLARA TEBRİK ZİYARETİ

Gündem 2 Ağustos 2022 16:36
Videoyu Aç ETO’DAN KURUMLARA TEBRİK ZİYARETİ
A
a

ETO Başkanı Metin Güler, meclis divanı ve yönetim kurulundan oluşan heyetle birlikte Eskişehir’deki kurumlara ziyaretler gerçekleştirdi.

Güler ve beraberindeki heyet ilk ziyaretini Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan’a gerçekleştirdi. Yeldan’a yeni görevinde başarılar dileyen ETO Başkanı Metin Güler, odanın faaliyetleri ve Eskişehir ekonomisi hakkında kısaca bilgi verdi. ETO heyeti ikinci ziyaretini ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak’a gerçekleştirdi. 

İŞ BİRLİĞİNİ VURGULADI
ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak’ı tebrik eden ETO Başkanı Metin Güler, üniversite ve özel sektör işbirliğinin önemine dikkat çekti. Eskişehir Ticaret Odası’nın yakın bir zamanda Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin işbirliğinde Fashion Eskişehir Moda Tasarım Yarışması düzenlediğini ve sektöre katkı sağladığını belirten Güler, ESOGÜ ile de ortak projeler geliştirmeye hazır olduklarının altını çizdi. Eskişehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülselam Er’i de ziyaret eden ETO Başkanı Güler ve beraberindeki heyet, Eskişehir’deki kurumlarla ortak projelere imza atmanın önemine değindi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat