Europen 09 2022 Desktop

Evimize gelen herkes 1-0 yenik başlayacak

Spor 23 Şubat 2023 12:32
Videoyu Aç Evimize gelen herkes 1-0 yenik başlayacak
A
a

ES TV’de yayınlanan Kamp Günlüğü programının bir diğer konuğu kaleci Kayacan Erdoğan oldu. Camiaya seslenen Kayacan, “Artık kazanmak zorundayız. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Gücümüzü göstermekse göstereceğiz. Bizim evimize gelen herkes 1-0 yenik başlayacak” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Koşa koşa geldim
Deneyimli Kaleci Kayacan Erdoğan yaptığı açıklamada, “Mevzu Eskişehirspor’sa ikiletmeye gerek yok. Ben fedakarlık yaptım, yönetim fedakarlık yaptı. Transfer yasağı kalkınca koşa koşa geldim. Yönetimimiz Antalya’da güzel bir kamp ortamı ayarladı. Takım olarak çok iyi çalışıyoruz. Çalışmalarımız güzel bir şekilde ilerliyor. Güzel bir ortam oluştu, aile ortamı oluştu. Bizler deneyimlerimizi aktarıyoruz. Sanki 1-2 senedir birlikte çalışıyoruz gibiyiz. Sahaya sağlam basan bir takım izlettireceğiz. Ben de bu lige yabancıyım, 3. Lig’de ilk tecrübem olacak ama futbolun dili aynı” ifadelerine yer verdi.
 
Kazanmak zorundayız
Kayacan, “Artık kazanmak zorundayız. Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Gücümüzü göstermekse göstereceğiz. Bizim evimize gelen herkes 1-0 yenik başlayacak. 3-4 haftada bu stresli günleri atlatacağız. Taraftar bize inansın. Kaleci antrenörümüz Sinan Ören, kendisi takım arkadaşım. Güzel bir uyum sağladık. Kaleciler arasında da güzel bir rekabet var. Aile olduk. Oda arkadaşım zaten Efehan ona da her konuda yardımcı oluyorum. Ben onlara her zaman yol göstereceğim. 18 yıllık kariyerim var. Hem Süper Lig hem de 1. Lig’de oynadım. Benden öğrenecekleri elbette vardır. Onlara her zaman abilik yapacağım.” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat