FUAR HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI

Gündem 24 Ağustos 2021 16:07
Videoyu Aç FUAR HAZIRLIKLARI TAMAMLANDI
A
a

1-5 Eylül 2021 tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası - Tüyap Fuar Merkezi'nde yapılması planlanan "Eskişehir 2.Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı”nın hazırlık çalışmaları başladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bu kapsamda İl Müdürlüğü Kütahya Yolu Kampüsünde İl Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Murat Eren’ in başkanlığında Tüyap Yetkilileri, Sivil Toplum Örgütü Başkanları ve temsilcileri, İlçe Tarım ve Orman Müdürleri ile toplantı düzenlendi. Toplantıda katılımcılar karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, fuar planlamaları hakkındaki talep ve beklentilerini paylaştılar.
Eskişehir Tarım Fuarı özellikle Covid-19 sürecinde yedisinden yetmişine her kesimin ilgi odağı haline gelen tarım ve hayvancılığa olan merakı gidermeye yardımcı olacak. Bu fuarla, tarım ve hayvancılık sektörünün modernizasyonu için ihtiyaç duyulan tarımsal mekanizasyonun, hayvancılık ve sulama teknolojilerindeki yeniliklerin, makine ve malzemelerin, zirai gübre çeşitlerinin, ekolojik tarım tekniklerinin, tohum, fide, fidan ve bahçecilik ile ilgili teknolojilerin  tanıtımı yapılacaktır. Aynı zamanda Fuar alanında İl Müdürlüğümüze ait stantta çiftçilerimize Bakanlığımızın hibe desteklemeleri ve yapılması planlanan projelerle ilgili bilgilendirme yapılacaktır.
Pandemiye karşı alınması gereken tüm tedbirlere uyularak hazırlanacak fuar alanına ziyaretçiler maske-mesafe-temizlik kuralları çerçevesinde HES kodu sorgulaması ile kabul edilecektir. Fuar, 1-2-3-4 Eylül 2021 tarihleri arasında 10.00-19.00, 5 Eylül 2021 tarihinde ise 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacaktır. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat