GENÇLER BU KARAMSAR TABLOYU HAK ETMİYOR!

Gündem 11 Nisan 2022 15:23
Videoyu Aç GENÇLER BU KARAMSAR TABLOYU HAK ETMİYOR!
A
a

CHP Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir’deki üniversite öğrencileri ve gençlerle bir araya gelerek, gençlerin talep ve sıkıntılarını dinledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gençlere demli çay, aromalı kahve eşliğinde sohbet, dünyayı gezme önerilerinde bulunurken; gençler CHP’li Çakırözer’e geçinememekten dert yandı.  
Gençlerle sohbet eden ve onların sorularını yanıtlayan CHP’li Çakırözer ise, ülkeyi yönetenlerin gençlerin gündeminden habersiz olduğunu söyledi. Çakırözer, şöyle konuştu: “Gençler geçinemiyoruz diyor, gençler hayat pahalılığından dert yanıyor. Ülkeyi yönetenler gençlere yurtdışını gezin diyor, aromalı kahve eşliğinde sohbet edin diyor.  Ama işte gerçekler! Üniversite öğrencileri yurdunu, kirasını, faturasını ödeyemiyor! Gençlerin okul masrafları, kırtasiye giderleri katlanmış durumda. Gençler daha okurken işsizlik kaygısı yaşıyor. Okuyan da, çalışan da pahalılıktan, zamlardan bunalmış durumda. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler kararlıyız! Gençlerin içinde bulunduğu bu karamsar tabloyu onlarla birlikte değiştireceğiz.”  HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir