Europen 09 2022 Desktop

GENÇLERE KATKI SUNACAK

Gündem 3 Şubat 2023 15:24
Videoyu Aç GENÇLERE KATKI SUNACAK
A
a

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi (CBİKO) koordinasyonunda ve Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan İç Anadolu Bölgesinin en büyük kariyer fuarı İKAF’23 için hazırlıklar sürüyor.

Hazırlıklar kapsamında paydaş üniversite ve illerin koordinasyonunu artırmak aynı zamanda fuarın daha verimli geçmesini sağlamak adına Rektörümüz Prof. Dr. Fuat Erdal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Temizel ve Anadolu Üniversitesi Kariyer Merkezi Müdürü Doç. Dr. Seda Tekeli, İç Anadolu Kariyer Fuarı Paydaş Üniversitelerimizden Eskişehir Osmangazi Üniversitesine (ESOGÜ) bir ziyaret gerçekleştirdi. Rektör Erdal ve beraberindeki heyet ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak’ı makamında ziyaret ederken iki üniversite yetkilileri İKAF'23 ve hazırlık sürecine dair görüş alışverişinde bulundu.

ŞEHRİMİZ İÇİN ÖNEM ARZ EDİYOR
İKAF’23 Bilgilendirme Toplantısı’nda söz alan Rektör Erdal konuşmasında şunları söyledi: “İKAF’23 için tüm paydaşlarımızla birlikte koordineli bir şekilde hep birlikte çalışıyoruz. Destekleri için Eskişehir Osmangazi Üniversitesine ve Rektör Prof. Dr. Kamil Çolak’a teşekkür ediyorum.”

ESOGÜ DE İKAF’23’E HAZIRLANIYOR
Toplantıda İKAF’23 için ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını belirten ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kamil Çolak konuşmasının devamında şunları söyledi: “İKAF’23’ün paydaş üniversitelerinden biri olarak bu fuarın şehrimize ve bölgemize katkılarının da büyük olacağını düşünüyoruz. Ziyaretleri için Anadolu Üniversitesine ve Rektör Prof. Dr. Fuat Erdal’a teşekkür ederim.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat