GENÇLERE KATKI SUNUYORSUNUZ

Gündem 15 Aralık 2021 14:34
Videoyu Aç GENÇLERE KATKI SUNUYORSUNUZ
A
a

Eskişehir Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİAD) Başkanı Kenan Işık ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kasım ayında gerçekleştirilen genel kurul sonrası yeni görevine başlayan ESİAD Başkanı Kenan Işık ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Başkan Büyükerşen’e tanışma ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarette konuşan Işık “Türkiye ekonomisi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ESİAD bu yeni dönemde küresel etkileri de dikkate alarak Eskişehir’in tüm sektör, kurum ve kuruluşlarıyla birlikte çalışmayı amaçlıyor. Büyükşehir Belediyemiz ile de çalışmaktan büyük mutluluk duyduk” ifadelerinde bulundu. Ziyaretçilerini makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen, “Ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz. ESİAD Başkanımız, Gençlik Merkezimizin gerçekleştirmiş olduğu ‘Girişimcilikte İş Var’ söyleşisine katılarak, girişimciliğe merakı olan gençlerimiz ile buluştu. Onlara yol gösterdiğiniz ve deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir