Europen 09 2022 Desktop

GENÇLERE UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNDE DESTEK

Gündem 24 Şubat 2023 14:11
Videoyu Aç  GENÇLERE UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNDE DESTEK
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi uzaktan eğitim döneminde de gençlere hizmet vermeye devam ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi, gençlere yönelik düzenlediği atölye ve söyleşilerle önemli bir buluşma noktası olurken uzaktan eğitim döneminde de hizmet vermeye devam ediyor. Kahramanmaraş ve 10 ilde büyük yıkıma sebep olan deprem sonrası üniversitelerde uzaktan eğitime geçilmesinin ardından Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi de yeni döneme göre düzenleme yaptı.
Halen şehrimize gelen depremzedelere çamaşır yıkama ve kurutma hizmeti de veren merkez, bilgisayar desteği, WİFİ hizmeti, ders çalışma alanları, kütüphane ve gün boyu bardak çorba ikramıyla gençlerle buluşmaya devam ediyor. Yetkililer, ESOGÜ Meşelik Kampüsü KYK Öğrenci Yurdu karşısı Büyükdere mahallesi Adaklı sokak 39 numarada hizmet veren Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’ne gençleri beklediklerini ve tüm imkanların eğitim süreçlerine katkı sunmak amacıyla seferber edildiğini belirttiler. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat