Europen 09 2022 Desktop

GENÇLİK MERKEZİNDE YENİ DÖNEM BAŞLADI

Gündem 11 Ekim 2022 14:39
Videoyu Aç GENÇLİK MERKEZİNDE  YENİ DÖNEM BAŞLADI
A
a

Açıldığı günden itibaren farklı kişiliklere ve kültürlere sahip olan gençlerin ortak noktada buluşmasını sağlayan Odunpazarı Belediyesi Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi, "Gençlere değer veriyor, gençlerle yükseliyoruz” sloganıyla çalışmalarına devam ediyor.

Şehrin tam merkezindeki konumu ile gençlere hizmet veren Odunpazarı Belediyesi Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezinde, 2022-2023 sezonu çalışmaları başladı. Diksiyon, Fotoğrafçılık, Gitar, Grafik Tasarım, İngilizce (A1, A2), İşaret Dili, Keman, Kısa Film, Metin ve Senaryo Yazarlığı, Ses Eğitimi, Solo Jazz Dans, Tango ve Temel Oyunculuk atölyelerinin yer aldığı Ceren Özdemir Gençlik Merkezinde yeni dönem başladı. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği atölyelerde, gençler hem kaliteli ve eğlenceli zaman geçiriyor hem de kendilerini geliştiriyor. 

MERKEZ SİZİ BEKLİYOR
İstiklal Mahallesi Başarılı Sokak’ta bulunan Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezinde kütüphaneden, dersliğe, dans ve tiyatro odasına kadar birçok alan bulunuyor. Tüm gençlerin kullanımına açık olan 5 katlı Ceren Özdemir Gençlik Merkezi’nde dört derslik, dans ve tiyatro salonu, dinlenme salonu ve bir de Önder Baloğlu Kütüphanesi bulunuyor. Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi, hafta içi 09.00 - 21.00, Cumartesi günü 10.00-21.00, Pazar günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Atölyeler ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, mesai saatleri içinde 0 (222) 500 00 19 numaralı telefonu arayarak, bilgi alabilir. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat