Genel Kurula 28 Haziran’a kadar ara verildi

Spor 11 Haziran 2021 17:05
Videoyu Aç Genel Kurula 28 Haziran’a kadar ara verildi
A
a

Eskişehirspor Kulübünün Olağan Mali Genel Kurulunun ardından yapılması gereken Olağanüstü Seçimli Mali Genel Kurul, başkan adayı olmaması nedeniyle 28 Haziran tarihine ertelendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ADAY ÇIKMADI
Eskişehirspor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu, başkan adayı olmaması nedeniyle ertelendi. Divanda eski başkanlardan Ali Çelikoğlu, mevcut yönetimde başkan yardımcılığı görevini üstlenen Fatih Baturaygil, Mehmet Şimşek, Çetin Arslanboğa yer aldı.
İstiklal marşının okunmasının ardından başlayan genel kurulda, divan başkanı Ali Çelikoğlu, salona seslenerek başkanlık için liste olup olmadığını sordu.

DİRİ ÖNERGE VERDİ
Aday çıkmamasının ardından ETB Başkanı Murat Diri, bir önergelerinin olduğunu belirterek söz istedi.
Diri, bugün içinde bulunulan durumda bir listenin çıkmasının zor olduğunu belirterek, “Eskişehirspor kulübü adına bu süreci yönetmesi adına divan kuruluna yetki verilmesini istiyoruz” diyerek divana önerge verdi.

GENEL KURULA KADAR YETKİ DİVANDA
Divan Başkanı Ali Çelikoğlu, transferin açılması için futbolculara ve alacaklılara seslenerek muvafakatname vermelerini istedi. Transferin açılmaması halinde başkan adayının da çıkmasının zor olduğunu dile getiren Çelikoğlu, divan olarak bu süreçte herkese ihtiyaçlarının olduğunu, transferi açmak için birlikte çalışmaları gerektiğini söyleyerek, kulübün kayyuma kalması halinde fesih işlemlerinin başlayacağını ve bu işten dönüş olmayacağını söyledi.

GENEL KURUL 28 HAZİRAN’A ERTELENDİ
Ardından divana önerilen yetki, delegelerin oyları ile kabul edildi.
Çelikoğlu, genel kurula 28 Haziran Pazartesi günü saat 17.00’de kadar ara verdi.

BAŞKAN KURT YALNIZ BIRAKMADI
Diğer taraftan Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Eskişehirspor kulübü mali ve seçimli genel kurulunda, arma ve renkleri yalnız bırakmadı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat