Gidenlerden umut kesiliyor!

Spor 24 Ağustos 2021 20:58
Videoyu Aç Gidenlerden umut kesiliyor!
A
a

Eskişehirspor Teknik Asbaşkan Yardımcısı ve Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Anıl Koçhan, Siyah Kırmızılı kulüpte sözleşmesi biten ve ayrılan futbolcuların son durumu ile ilgili, “Oyuncular ile görüştük, ikna etmeye çalıştık ama olmadı. Gidenlerin yolu açık olsun” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Haklı yanları vardır
Eskişehirspor’da sözleşmesi biten ve alacakları ödenmediği için takımdan ayrılan oyuncular, yuvaya geri dönmüyor.ES TV’de katıldığı 90+3 programında, son durumu değerlendiren Teknik Asbaşkan Anıl Koçhan, “Giden arkadaşlarımız, Eskişehirspor gibi bir camiayı terk ettiler. Kendilerine göre haklı yanları vardır ama Eskişehirspor geçen sene de kötü haldeydi. Ligin en çok çok yiyen, en az gol atan takımından biz Türkiye Süper Ligi’ne, şampiyonluğa transfer gerçekleştirdik. Süper Lig’e Uğurcan’ı gönderdik. Avusturya’nın liderine şampiyonuna forvet gönderdik.
 
Çocukların bir kırgınlığı var
Burası tabii ki göz önünde bir camia. Bunu bırakıp oralara gitmeleri hem üzüntü verici hem de onların adına kaygılanıyorum. Benim aklım almıyor. Çok da konuştum, kendim birebir sonuçta Mete Yılmaz ile beraberiz, onunla da çok anlattık. Çocukların buraya bir kırgınlığı var. Belki onlar da deformasyon yaşamışlardır, bu kadar mağlubiyet bizim yaşadığımız gibi…
 
Furkan Eskişehir’in bir değeridir
Yeni bir soluk istiyorlardır. Gidenin yolu açık olsun diyoruz. Kırgınlığımız evet var ama kalanlar için, Furkan Balaban Eskişehirspor’un bir değeridir. Ben onu 3. Liglerde, adı sanı bilinmemiş kulüplerde görmek istemem. Keşke gelse bizimle sonuna kadar mücadele etse.
 
Furkan ve Erdal’a verilen süre bitti
Erdal Akdari’den hala haber bekliyoruz. Son teklif yaptık, o Almanya’da olduğu için sadece ona ekstra süre tanıdık. Balaban da bugün yarın son. Kampa bugün yarın katılırsa katılacak, son kararı verecek. Katılmazsa yolu açık olsun. Bugün bir görüşme oldu. Son kararını bildirecek. 2 gün opsiyon tanıdık. Sonuçta gençtir, düşünceleri vardır. Biz takımda aslanlar gibi mücadele etmesini istiyoruz. Onun bize bizim ona ihtiyacımız var.
 
Melih’in istediğini karşılayamayız
Melih Ağa ile görüşmeler sürüyor ama Melih ile maalesef maddi olarak anlaşamıyoruz. Melih çok yüksek istiyor. Sportif başarı evet ama bizim ilk hedefimiz dosya kapatmak. Biz bu paraları dosya kapatıp kulübün ününü açmak için harcayacağız. Biz bu paraları, onun beklentisini maalesef karşılayamayız.
 
Eskişehirspor çamura düşse de altındır
Gitmelerinin nedeninin maddiyat olduğunu da düşünmüyorum. Attıkları imzalar komik rakamlar, bize de sözleşmelerini gösteriyorlar. İnanın çok komik rakamlar. Koskoca Eskişehirspor camiasından böyle nasıl kopmak istiyorlar aklım almıyor. Böyle taraftarı olan büyük bir camia, herkesin gıptayla baktığı bir yere ne yaşamış olabilirler ki? Tabi zor süreç, zor günler atlattık ama Eskişehirspor çamura düşse de altındır yani.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat