Europen 09 2022 Desktop

GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ

Gündem 4 Aralık 2022 15:37
Videoyu Aç GİRİŞİMCİLİK ZİRVESİ
A
a

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği Eskişehir Başkanı Serkan Can Zengin, Girişimcilik Zirvesinde konferans vererek iş ve sosyal hayatın bireylerden ne beklediği, iş dünyasında var olmak için yapılması gerekenler ile ilgili bilgilerini Anadolu Üniversitesi öğrencileriyle paylaştı.

SERKAN CAN ZENGİN ANLATTI
Bugüne kadar birçok şehirde üniversite öğrencilerine konferans veren Zengin bir kez daha Anadolu Üniversitesi’nde kendisini dinlemeye gelen öğrenciler ile bir araya gelerek, iş hayatında başarı için yapılması gerekenleri anlattı. Zengin, içinde bulunduğumuz 21.yüzyılda dijital mecranın çalışma hayatındaki önemi ve yaşantılarımıza olan etkilerinden de bahsetti.

ÜNİVERSİTELİLERE TAVSİYE VERDİ
 Eğitimci ve İş insanı Serkan Can Zengin ”Network’ünüzü geliştirin. Hayatta ilerlemek istiyorsanız network’ünüzde olan insanları çok iyi seçmeniz gerekiyor. Network’ünüzün geniş olması sayesinde fırsatlara erişimiz artar, kendinizi daha etkin ve güçlü hissedersiniz. İkincisi, ne yaparsanız yapın en iyisini yaparsanız, vazgeçilmez olursunuz. Ne olursanız olun en iyisi olmak için çaba gösterin. Üçüncüsü ise kararlı olun, ne istediğiniz bilin. Kararlı olursanız, iş hayatında da başarılı olursunuz“ diye tavsiyede bulundu. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat