Gözler Trabzonspor dosyasında

Spor 14 Ekim 2021 20:52
Videoyu Aç Gözler Trabzonspor dosyasında
A
a

FIFA dosyalarında arka arkaya gelen güzel haberlerin ardından, gözler Trabzonspor dosyasına çevrildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
4 buçuk milyon TL alacağında kuruş indirim yapmayan Trabzonspor dosyasını kapatmak için harekete geçen yönetim, önümüzdeki hafta yeni bir kampanyanın startını verecek.
 
Kampanya başlatılacak
Eskişehirspor yönetimi, son yıllarda camiayı kahreden Trabzonspor dosyasını kapatmak için kampanya başlatmayı planlıyor.
Her transfer döneminde imza vermeyen ve 2011 yılında yaşanan şike sürecini bahane ederek, Erkan Zengin’in Eskişehirspor’a transferi sürecinde, oyuncunun bonservis bedeli olan 4 buçuk milyon TL alacağı isteyen, bunun üzerinden şov yapan ve Eskişehirspor camiasını karalamaya çalışan Trabzonspor Kulübü’nü artık susturmak isteyen yönetim, Eskişehir Valiliğinin izniyle yeni bir kampanya hayata geçirecek.
 
Borç kapatılmaya çalışılacak
Kampanya detayları hakkında henüz bir açıklama yapılmazken, alınan bilgilere göre önümüzdeki hafta içinde başlatılacak fidan bağışına benzer yeni bir kampanya sayesinde, şehrin desteği ile Trabzonspor’a olan borç kapanacak.
 
Destekler de geliyor
Diğer taraftan FIFA dosyalarını da arka arkaya kapatmaya devam eden Eskişehirspor, yönetimi, göreve geldikleri 79 günlük süre içinde Ruud Boffin, Henri Bienvenu, Nzuzi Toko, Funes Mori, Marko Milinkoviç ve son olarak İbrahim Sissoko dosyalarını tamamen kapattı.
FIFA dosyalarının yanı sıra, Murat İsmet Erdeğer, Fikri Serhat Umar ve Mirkan Aydın gibi TFF dosyalarını da kapatan yönetime eski yöneticilerden de destek geldi. İlk olarak Hulusi Zaim Buyan alacağını silerken, eski başkan Osman Taş da 3 milyon TL ye varan alacağını silerek yönetime destek oldu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat