GÜÇLÜ YARINLARI BİRLİKTE KURACAĞIZ

Gündem 17 Ağustos 2021 16:23
Videoyu Aç GÜÇLÜ YARINLARI BİRLİKTE KURACAĞIZ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, orman yangınlarından etkilenen bölgede belediye başkanlarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bölge için 700 adet fidan bağışında bulunan Başkan Ataç, “Kenetlenerek yaralarımızı saracak, ormanlarımızı yeniden yeşertecek ve daha güçlü yarınlara hep birlikte ulaşacağız” dedi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, orman yangınlarının meydana geldiği bölgede bir dizi temasta bulundu. Başkan Ataç, bölgede yaptığı ziyaretler kapsamında Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay ve Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ile bir araya geldi.
Ziyaretlerinde yangın sonrası bölgedeki son durum hakkında belediye başkanlarından bilgiler alan Başkan Ataç, “Her bir köşesi cennetten bir parça olan memleketimizde, yangının küle çevirdiği görüntüler hepimizi derinden yaraladı. Aramızda kilometrelerce mesafe olsa dahi tüm zor günlerde olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içindeyiz. Yangın haberlerini aldığımız ilk günden bu yana başkanlarımız ile irtibat halindeyiz. Şimdi de yangınlardan etkilenen bölgelerde belediye başkanlarımızı ziyaret ederek hem Eskişehirliler adına geçmiş olsun dileklerimizi ilettik hem de son durum hakkında bilgiler aldık. Tahrip olan ormanlarımızı yeniden yeşertmek için, çorbada bizim de tuzumuz olsun diyerek Antalya ve Manavgat da dahil olmak üzere 700 fidan bağışımızı, başkanlarımıza ilettik. Bu vesile ile başkanlarımıza ve yangınla mücadeleye emek veren tüm görevli ve vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Diliyorum döktükleri alın teri, bu felaketin yaşandığı topraklara deva olacaktır. Bu ruh ile kenetlenerek yaralarımızı saracak, ormanlarımızı yeniden yeşertecek ve daha güçlü yarınlara hep birlikte ulaşacağız” dedi. Başkan Ataç’a ziyareti ve yangın sürecindeki destekleri için teşekkür eden Başkan Gürün, Başkan Aras, Başkan Tokat, Başkan Oktay ve Başkan Ceylan da Eskişehirlilere selamlarını iletti. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat