GÜVEN DUYGUMUZ KÖKLÜ GEÇMİŞE SAHİP

Gündem 23 Haziran 2022 15:46
Videoyu Aç GÜVEN DUYGUMUZ KÖKLÜ GEÇMİŞE SAHİP
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Batıkent Mahallesi’nde çarşamba günleri kurulmaya başlayan semt pazarını ziyaret etti.

149 pazarcının tezgah açtığı semt pazarında esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Ataç, “Köklü bir geçmişe dayanan karşılıklı güven duygusu ile Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Ataç Tepebaşı Belediye Meclisi tarafından alınan karar neticesinde Batıkent Mahallesi’nde çarşamba günleri kurulmaya başlayan semt pazarını ziyaret etti. Ziyaretinde pazarcı esnafına bol kazançlar dileyen Başkan Ataç, mahalle sakinleri ile de sohbet etti. Başkan Ataç, “Eskişehirli hemşehrilerimiz sağ olsunlar bizlerden teveccühlerini esirgemiyor. Vatandaşlarımızla her zaman ve ortamda bir araya gelmeye devam ediyoruz. Kentimizin tüm mahallelerinde vatandaşlarımız ile rahatça buluşuyor, keyifle vakit geçirebiliyoruz. Karşılaştığımız sıcaklık, Tepebaşı Belediyesi’nin hizmetlerini kaliteli ve eşitçe ulaştırmasından geliyor. İnsanlarımız aldıkları hizmetin farkında, bizleri takdir ediyor, güven duyuyor. Bunu görmek beni de elbette çok mutlu ediyor. Bugün de Batıkent Mahallemizde kurulmaya başlayan semt pazarımızı ziyaret ettik. Esnafımız ve Batıkent sakini vatandaşlarımız ile sohbet etmek çok keyifliydi. Halkımız ve esnafımız ile bir arada olmak benim için çok değerli. Kurulan pazar yerinden hem pazarcı kardeşlerimiz hem de mahallelilerimiz çok memnunlar. Kentimize hayırlı olmasını diliyorum. Köklü bir geçmişe dayanan karşılıklı güven duygusu ile Eskişehir için çalışmaya devam edeceğiz” sözlerini kullandı.
Pazarcı esnafı ve Batıkent sakinleri de Batıkent Mahallesi Gülensu Sokak üzerinde kurulan semt pazarından dolayı memnun olduklarını belirterek Başkan Ataç’a teşekkür etti. Başkan Ataç’a ziyaretinde Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Erdoğan Aydoğmuş, Tepebaşı Belediye Meclis Üyeleri İbrahim Kökdere ve Yaşar Tepebakaya ile Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman Buluşan da eşlik etti. HM
 
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir