Europen 09 2022 Desktop

GÜVEN VE DAYANIŞMA

Gündem 10 Ekim 2022 16:35
Videoyu Aç GÜVEN VE DAYANIŞMA
A
a

Eskişehir Kent Konseyi Gençlik Çalışma Grubu’nda başkan seçimi yapıldı. Mevcut Başkan Deniz Çatal görevi grup üyelerinden Nazlıcan Erol’a devretti. Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu, çalışma grupları arasında güven ve dayanışmanın olduğunu söyleyerek emeği geçen gençlere teşekkür etti.

Eskişehir Kent Konseyi toplantı salonunda düzenlenen devir teslim törenine Kent Konseyi Genel Sekreteri Ahmet Kapanoğlu ve Gençlik Çalışma Grubu üyeleri katıldı. Törende konuşan yeni Başkan Erol "Gönüllülüğün ilgi çekici yönlerini keşfetmemizi sağlayan Eskişehir Kent Konseyi ailesinin bir ferdi olmaktan çok mutluyum. Arkadaşım Deniz’in gönüllü olarak gerçekleştirilen çalışmalardaki gayretini hiç bir zaman unutmayacağız" dedi.  2 yıldır başkanlık görevini sürdüren Deniz Çatal ise "Tüm gönüllü arkadaşlarımla birlikte başkanımız Nuray Akçasoy başta olmak üzere Eskişehir Kent Konseyi ailesinin tüm gönüllülerinin çok değerli bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak önemli işler yapmaya çalıştık. Gerçekleştirdiğimiz her çalışmada kendilerinden çok şey öğrendik. Yeni başkanımızın Gençlik Çalışma Grubumuzu bir adım daha öteye taşıyacağından eminim” diye konuştu. 
Genel Sekreter Kapanoğlu ise yaptığı konuşmada Çatal’a özverili çalışmaları için teşekkür ederek, “Biz güzel şehrimizde var olan gençliğimizin enerjisini gönüllülük ile buluşturmayı önemsiyoruz. Gençlerin konuşma, fikirlerini geliştirme, paylaşma ve faaliyet geliştirme haklarını yerine getirmesini mümkün kılacak bir alanın oluşturulması her zaman önceliğimiz olmuştur. Özellikle son yıllarda kendini her koşulda ifade eden, özgüveni gelişmiş, yaratıcı, sorun çözebilen yeni kuşaklara her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Gençlik çalışma grubumuzun tüm gönüllülerinin birbirleri arasında güven ve dayanışmayı her geçen gün daha da güçlendirmeleri bizleri çok mutlu etmekte. Başarılı çalışmalar gerçekleştirmemizi mümkün kılan tüm gençlerimize teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat