‘Yansımalar’ sergilenecek

Büyükşehir Belediyesi tarafından 2001 yılında ‘Her Ev Bir Atölye Olacak’ sloganı ile kurulan ESMEK, bünyesinde bir yıl boyunca eğitimlere katılan kursiyerlerin emeklerini ‘Yansımalar’ sergisinde bir araya getiriyor.

Kültür-Sanat Yorum: 0 / 16 Mayıs 2019 19:06
‘Yansımalar’ sergilenecek
-A +A

21 Mayıs Salı günü saat 18.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde açılışı gerçekleştirilecek sergide bin 200’e yakın eser, Eskişehirliler ile buluşacak. 
Kadınlar ve çocuklar başta olmak üzere tüm Eskişehirlilerin el becerilerini geliştirebilmeleri, kişisel gelişim sağlayabilmeleri ve meslek sahibi olmaları amacıyla kurulan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları, bir yıl boyunca 35 farklı branştan 15 bine yakın kursiyerin emekleri arasından seçilen bin 200’e yakın eseri ‘Yansımalar’ sergisinde bir araya getiriyor. Yansımalar Sergisinin açılışı 21 Mayıs Salı günü saat 18.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde Başkan Büyükerşen tarafından gerçekleşecek. Dönem sonu sergisine tüm Eskişehirlileri beklediklerini ifade eden ESMEK yetkilileri, serginin 21 Haziran tarihine kadar açık kalacağını ifade ettiler. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti