345 girişimcinin hayali gerçek oldu

Eskişehir Ticaret Odası ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 60'ıncı, 61'inci ve 62'inci dönem kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi.

Ekonomi Yorum: 0 / 20 Kasım 2018 16:01
345 girişimcinin hayali gerçek oldu
-A +A

Eskişehir Ticaret Odası ve KOSGEB işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 60'ıncı, 61'inci ve 62'inci dönem kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi. Törende konuşma yapan Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, girişimcilerin hayallerini gerçekleştirirken atacakları her adımda çok dikkatli olmalarını, sermayelerini ve enerjilerini en doğru hedefe kararlılık ve cesaretle yönlendirmeleri gerektiğini söyledi.
ETO’nun işbirliğinde düzenlenen eğitimler ile bugüne kadar 345 girişimcinin hayalini gerçekleştirerek kendi iş yerini kurma başarısı gösterdiğini belirten Güler, bu sayede ekonomiye ve istihdama katkı sağlandığını dile getirdi. Güler, sertifikalarını almayı hak eden kursiyerleri tebrik ederek, Eskişehir Ticaret Odası'nın her zaman yanlarında olduğunu sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından eğitimlerini tamamlayan girişimcilere sertifikaları takdim edildi. HM

ETO Meclis Salonu'nda düzenlenen törene ETO Başkanı Metin Güler, ETO Başkan Yardımcısı Süleyman Kutlu, ETO Disiplin Kurulu Başkanı A. İskender Bayar, Meclis Üyesi Kerem Can Apaydın ile sertifika almaya hak kazanan girişimciler katıldı.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti