BU PROJE ESKİŞEHİR’E ÇOK YAKIŞACAK

Geçen gün Porsuk-1 ve Porsuk-2 kentsel dönüşüm projeleri oy birliğiyle kabul edilerek meclisten geçti. Proje ile Eskişehir yeni bir merkeze kavuşacak. ES TV mikrofonlarına konuşan vatandaşlar projeyle birlikte Eskişehir’in daha da güzel olacağını söyledi.

Yaşam Yorum: 0 / 13 Temmuz 2019 16:47
BU PROJE ESKİŞEHİR’E ÇOK YAKIŞACAK
-A +A

NE MUTLU ESKİŞEHİR’E
Hayri İlik: Şuanda güzel. Aynı Kentpark’taki gibi. Burası önceden de merkezdi ama şimdi daha güzel olacak. Eğer gerçekten Adalar Mevkii gibi olacaksa restoranlar ve kafeler de buraya yakışır.
Abdullah Tepekaya: Eskişehir için güzel bir proje olur. İnsanlar burayı pis bilmesin. Eskişehir güzel bir il. Ne mutlu Eskişehir’e.
Nuri Tekin: Gayet güzel olur halkımız için. Değişiklik her yere lazım. Burası yapıldığı takdirde de gelen gidenler için elverişli olur. Eskişehir’in her yeri canlanır.
Yüksel Özdemir: Proje olması güzel bir şey. Projeyi yaparken de insanlar da bu projeyi iyi değerlendirmesi lazım. Eskişehir güzel bir il. Belediye Başkanına başarılar diliyorum.
Muhittin Musluk: Proje güzel. Burası yapılırsa muazzam olur. Turist sayısı daha da fazla gelir. Burası daha değişik görünüme kazanmış olur, değerlenir.
Cemal Bulut: Güzel ve iyi bir proje. Büyükşehir Belediye yaparsa güzel yapar. Burasının düzenlenmesi çok iyi olur. Buraya uğrayan da fazla olur.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti