ÇEVRE YOLU MERKEZLE BAĞIMIZI KOPARDI

Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Arslan, yaptığı basın açıklamasında Yeşiltepe Mahallesinde yaşanan sorunlara değindi.

Gündem Yorum: 0 / 15 Ocak 2020 16:55
ÇEVRE YOLU MERKEZLE BAĞIMIZI KOPARDI
-A +A

Parti binasında açıklamalarda bulunan Aslan, “Yazları çarşı ortasından geçen porsukta gondollarla geziliyor,porsuğun etrafı tropikal ağaçlarla,rengarenk çiçeklerle donatılıyor.Yeşiltepe’mizdeki mahallemizdeki kanaldan ise kışları pislikten, yazlarıda pisliklerin pis kokusundan, kanalın yanından geçilmiyor.Muhtarımızın kanal için mücadelesinde belediye DSİ'ye gönderiyor,DSİ'de belediyeye gönderiyor. Köprübaşında gondollarla,tropikal bitkilerle,rengarenk çiçekler Sayın Yılmaz Büyükerşen Başkanımızın başarısı oluyor da Yeşiltepe mahallesinin pislik yuvası olan kanal kimin başarısı oluyor” diye sordu.
PROJE İSTİYORUZ
Aslan, “Yeşiltepe'nin çarşıya gitmek için bağlar mahallesinin kenarından geçen çevre yolu mahallemizin merkezle bağını koparmıştır. Çarşıya gitmek için araçlar Üniversite Kavşağını yada Sütlüce Kavşağı güzergahını kullanmak zorunda kalıyor.Hem üniversite hem de Sütlüce Kavşağında trafik kilitleniyor.Buraya araçlar için bir alt geçit veya üst geçit yapılması zaruridir.Mahallemizde otobüs duraklarında bir tane oturacak bank yoktur,yaşlılarımız otobüs beklerken marketçilerin vermiş olduğu kartonların üzerine oturarak beklemektedirler.Ayrıca yağmurda, karda,soğuk havalarda birşeyde yok duraklara şehrimize yakışacak kapalı duraklar yapılmasını da istiyoruz.Mahallemizde sağlık ocağı ve akşamları çöp toplamanın dışında belediyemizin bir faaliyeti de yok.Mahallemizde belediyemizin sosyal projelerini görmek istiyoruz” diye konuştu. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti