DÖNÜŞÜM İÇİN BİZ HAZIRIZ

Gündem Yorum: 0 / 13 Ocak 2019 16:36
DÖNÜŞÜM İÇİN BİZ HAZIRIZ
-A +A

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Küçük Sanayi Sitesi’nde yer alan iş yerlerini ziyaret etti. Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi ile ilgili de açıklamalar yapan Başkan Kurt, tüm engellere rağmen Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesini hayata geçirmek istediklerini belirtti.
Projenin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda beklediğini söyleyen Başkan Kurt, Küçük Sanayi Çarşısı’nın Eskişehirliler için en önemli sorunlardan biri olduğunu kaydetti. Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi’nin maketinin bile hazır olduğunu vurgulayan Başkan Kurt, yeni dönemde bu projeyi hayata geçirmek için uğraşacaklarının altını çizdi.
HER MAHALLEYE MERKEZ YAPACAĞIZ
Başkan Kurt ayrıca son olarak Eskişehir’de yaşayan Niğdeliler ile bir araya geldi. Tarihi bölgedeki Arasta Çarşı’sında Niğdeli vatandaşlar ile buluşan Başkan Kurt, vatandaşların dilek ve şikayetlerini dinledi. Eskişehir’de girmedikleri mahalle, sokak kalmadığını söyleyen Başkan Kurt, “Geçmiş dönemlerde sadece merkezde yapılan işleri, biz mahallelere taşıdık. Eskişehir’in kenar mahallelerine 11 halk merkezi yaptık” dedi.
Önümüzdeki dönemde her mahalleye halk merkezi yapacaklarını duyuran Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Kadınlarımızın en büyük sorunlarından biri kreş, hem pahalı hem de gerekli bir hizmet ama maalesef yeterli değil. Biz bunu da aştık, şimdi 1 kreşimiz 3 de çocuk merkezimiz var ve bunu her mahalleye bir kreş haline getireceğiz. Kolay ve ulaşılabilir hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Devam edebilmemiz için de bize destek vermeniz gerekiyor. Eşinizin, dostunuzun da desteğini istiyoruz. Bize yardım edin, Eskişehir’de başlayan hizmetlerimize devam edelim.” Dedi. HM


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti