ESKİŞEHİR DÜNYA ŞEHRİ

Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Bir süre makamda sohbet eden Ataç ve Yaşar, daha sonra Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında yapılan ve belediye binasında sergilenen eserleri inceledi.

Gündem Yorum: 0 / 12 Eylül 2019 16:38
ESKİŞEHİR DÜNYA ŞEHRİ
-A +A

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Yeni Mahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Tepebaşı bölgesinin ve Eskişehir’in sürekli olarak gelişmeye devam ettiğine dikkat çekti. Başkan Yaşar, “Ahmet Bey’le ben Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları arasında tecrübeleri olanlardanız. Kentlerimize güzel hizmetler yapmak istiyoruz. İnsanlarımızın yaşamaktan mutlu olduğu kentler oluşturmaya çalışıyoruz. Tepebaşı ise her gelişimde güzel gelişmeler gösteriyor. Biz de bundan mutlu oluyoruz. Çorak bir yerde Eskişehir’i dünya şehri haline getiren belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Ahmet Bey’in ve diğer başkanların da bu dönemde de Tepebaşı’na ve Eskişehir’e çok güzel hizmetler gerçekleştireceğine yürekten inanıyorum” dedi.
Başkan Ataç da, Fethi Yaşar’ın bulunduğu nezaket ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti. Fethi Yaşar’ın Yeni Mahalle’de güzel hizmetler hayata geçirdiğini ifade eden Ataç, “Ankara’da Yeni Mahalle 2009’dan sonra çok farklı bir noktaya geldi. Bunu ben değil orada yaşayan vatandaşlarımız ifade ediyor. Fethi Başkanımızın, ticaret adamı ve belediye başkanlığı sıfatlarını birleştirerek Yeni Mahalle’ye çok güzel katkıları oldu, çok büyük yatırımlar yaptı. Özellikle muhalefet belediyeleri bütçe sıkıntısı çekerken büyük yatırımları yapabilmek büyük bir başarıydı. O yüzden Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli belediyelerinden bir tanesi. Gerçekten devrimler yapabilen bir belediye başkanı. Ziyaretinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Hepimizin yolu açık olsun” diye konuştu.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti