FEDAKARCA ÇALIŞIYORLAR

Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Gündem Yorum: 0 / 15 Ocak 2020 17:55
FEDAKARCA ÇALIŞIYORLAR
-A +A

Basın mensuplarına toplumu aydınlatmada önemli görevler düştüğünü ve Eskişehir basınının bu konuda çok büyük bir paya sahip olduğunu söyleyen Başhekim Ali Özdemir, “Eskişehirli gazeteciler kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına her zaman elinden gelenin en iyisini yapıyor. Bizler Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi yönetimi olarak Eskişehirli bütün gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz” dedi.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür eden Cemiyet Başkanı Yılmaz Karaca,  gazetecilik mesleğinin büyük bir fedakarlıkla yapıldığını belirterek, teşekkür etti. Ziyaretin sonunda Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca ve Eskişehir Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir arasında anlaşma imzalandı. Anlaşmaya göre basın çalışanları ve birinci derece yakınlarına Özel Gürlife Hastanesi’nde yüzde 20 indirim uygulanacak.  
Ziyarette cemiyet yönetim kurulu üyeleri Hakkı Sağlam, Bülent Özyazıcı, Muharrem Esen, Kemal Atlan, Özdemir Uçak, Seda Uçar Kale ve Özel Gürlife Hastanesi Kurumsal İlişkiler Yöneticisi Ayda Koçak hazır bulundu.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti