GENEL BAŞKANIMIZA LAYIK OLMALIYIZ

AK Parti Tepebaşı İlçe Teşkilatının Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısında konuşan İl Başkanı Zihni Çalışkan, “Hiçbir zaman birbirimizin arkasından dedikodu yapmayacağız. Bize düşen dava adamlığıyla genel başkanımıza layık teşkilat olmak” dedi.

Gündem Yorum: 0 / 13 Ekim 2019 18:40
GENEL BAŞKANIMIZA LAYIK OLMALIYIZ
-A +A

Mavi Ada Davet Salonlarında gerçekleşen Danışma Toplantısına, İl Başkanı Zihni Çalışkan, Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Yalçın, İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Özata, önceki dönem Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, eski il başkanları, meclis üyeleri ve partililer katıldı.
BEKLEDİĞİMİZ SONUCU ALAMADIK
Başkanlığa geldiğinden bu yana ilk kez düzenlenen danışma toplantısında konuşan Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu, yerel yönetimi değiştirmek adına 31 Mart seçimleri arifesinde göreve geldiklerini ve canla başla çalıştıklarını söyledi. Çizmelioğlu, “Sokak sokak, sandık sandık hemşerilerimize dokunarak gönüllerinde yer etme gayemizi ilk andan itibaren adaylarımız, yönetimimiz ve teşkilatımızla kendimize şiar edindik. Beklediğimiz seçim sonuçlarını alamasak da vatandaşlarımızın güçlü desteğini ve bizlere verdiği muhalefet sorumluluğunun bilincindeyiz. Seçim bittikten hemen sonra ilkemiz olan ‘yarın seçim varmış gibi’ çalışmalarımıza başladık. Mahalle teşkilatlarımız ve yönetimlerini tekrar yapılandırdık” diye konuştu.
DİLİMİZDEN DÜŞMEYECEK
Tepebaşı bölgesindeki vatandaşların sorunlarını dinlediklerini anlatan Çizmelioğlu, mevcut belediyeyi eleştirerek şöyle konuştu: “Yapmış olduğumuz ziyaretlerde gördük ki 1999’dan bu yana görev başında olan mevcut belediye başkanı 2004 - 2009 hariç ana belediyecilik hizmetlerinden birçoğunu gerçekleştirememiş veya başlatılan projeleri tamamlayamamıştır. Yeşiltepe ve Fevzi Çakmak mahallelerimizin imar sorunu, 5 binlik imar planlarının henüz gündeme alınmaması, Sazova Kültür Merkezinin tamamlanmaması, Çamlıca Kapalı Pazaryeri üzerinin atıl durumda olması, Baksan Sanayi Sitesi için hala hayal satılıyor olması ve buna benzer diğer mahallelerimizde birçok sorunun çözüm bekliyor olması, çözülünceye kadar dilimizden düşmeyecektir.”
HAKLARI KORUYACAĞIZ
Kendisinden önce görev almış teşkilata teşekkürlerini yineleyen Çalışkan, “Hassaten isim belirtmek gerekirse benden önce il başkanlığı yapmış olan Dündar Ünlü’ye, Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Kaynarca’ya ve Odunpazarı İlçe Başkanlığı yapmış Volkan Doğan’a teşekkür ediyorum” dedi.  AK Partinin büyük bir aile olduğunu vurgulayan Çalışkan, “Bizler büyük bir aileyiz. İnşallah hep birlikte samimiyet, gayret bizim her zaman desturumuz olacak.Hiçbir zaman birbirimizin arkasından dedikodu yapmayacağız.Bize düşen dava adamlığıyla genel başkanımıza layık teşkilat olmak. 14 ilçemiz dahil olmak üzere tüm hassasiyetin gösterileceğine inanıyorum” ifadelerini kullandı. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti