GURUR DUYUYORUZ

Kültür-Sanat Yorum: 0 / 22 Haziran 2019 17:22
GURUR DUYUYORUZ
-A +A

Dünyanın en büyük bor üretim kompleksi olan Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’nün Müdürü Ersan Ayten ve İşletme Müdür Yardımcılarından Zülküf Altınöz, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe’yi makamında ziyaret etti.
Ziyaret sonrası açıklama yapan Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, “Dünya bor kimyasalları piyasasına yön veren, maden ve kimya sektöründe bilgi ve teknoloji lideri olarak kabul edilen küresel bir kuruluş olma hedefine adım adım ilerleyen, dünya bor lideri Eti Maden İşletmeleri’nin ülkece göğsümüzü kabartan bir kurum olduğunu hepimiz biliyoruz. İlçemizde kurulu bulunan ve dünyanın en büyük bor üretim kompleksi, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’nün Müdürü Ersan Ayten ve İşletme Müdür Yardımcılarından Zülküf Altınöz’e ziyaretleri ve hayırlı olsun dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Kırka Bor’un kendileri için gurur kaynağı olduğunu söyleyen Tepe, “Kendileri ile Kırka Bor İşletme Müdürlüğü ve Seyitgazi Belediyesi arasında yürütülecek ortak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Dünya bor lideri Eti Maden İşletmeleri, başta ülkemiz olmak üzere özellikle Seyitgazi ilçemiz için de elbette ki çok önemli bir değer. Bunun bilincinde olarak her türlü dayanışmaya kapımız açıktır. Seyitgazi’mizin, Eskişehir’imizin, ülkemizin daha da önemlisi dünyanın yükselen değeri olması bizleri ayrıca gururlandırmaktadır” ifadelerini kullandı. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Kültür-Sanat
MİNİKLER SUALTINI KEŞFETTİ

MİNİKLER SUALTINI KEŞFETTİ

18:13 - 15 Kasım 2019
Kültür-Sanat
ÖĞRENCİLER SANATLA BULUŞUYOR

ÖĞRENCİLER SANATLA BULUŞUYOR

18:04 - 12 Kasım 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti