HAYATIMIZ KIYMETLİ

Eskişehir Kent Konseyi İş Sağlığı ve İş Güvenliği Çalışma Grubu ile TMMOB’a bağlı Elektrik Mühendisleri Odası işbirliğiyle ‘Elektriksel Güvenlik Paneli’ düzenlendi. Panelde konuşmacı olarak katılan mühendisler, ‘Evlerde güvenli elektrik, elektriksel yangınların nedenleri, sokakta elektriksel güvenlik’ konuları hakkında bilgi verdi.

Gündem Yorum: 0 / 17 Mayıs 2019 16:52
HAYATIMIZ KIYMETLİ
-A +A

Panel ile ilgili görüşlerini aktaran Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, “Buradaki amaç farkındalığı arttırarak dikkat çekmek. Elektrik kullanımını evlerimizde işyerlerimizde bizlere ne gibi zararlardan korunabileceği anlamında bilgiler veriliyor. İnsan hayatı kıymetli. İnsan hayatının kıymetli oluşunun bu güvenliklerle korunup sağlanması gerekiyor” dedi.
TMMOB’a bağlı Elektrik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Soylu ise “Bizim etkinliğimiz insanlara yönelik. İnsanların kolay bir biçimde elektriksel güvenliğini sağlayabilir. Elektrik kontağından çıkan yangınların kolaylıkla önlenebileceğini anlatıyoruz. Umuyorum etkin bir etkinlik yapmış oluruz. Elektrik kontağından çıkan yangınlar ölümlere neden olmasın istiyoruz” diye konuştu. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
PİYANO RESİTALİ BÜYÜLEDİ

PİYANO RESİTALİ BÜYÜLEDİ

17:35 - 19 Mayıs 2019
Gündem
PROJE KARDEŞLİĞİYLE İNGİLİZCE ÖĞRENİYORLAR

PROJE KARDEŞLİĞİYLE İNGİLİZCE…

17:35 - 19 Mayıs 2019
Gündem
MEZUNİYET SEVİNCİ

MEZUNİYET SEVİNCİ

17:34 - 19 Mayıs 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti