KADERİMİZLE BAŞ BAŞA KALDIK

Eskişehirspor camiasının günlerdir süren destek çağrısına, sadece iki odadan ve bir özel hastaneden destek geldi. Şehrin seçilmişlerinden ve diğer odalarından ses çıkmaması yüzünden, 200 milyon TL’yi bulan borçlar, transfer yasağı, puan silme ve küme düşürme cezası ile karşı karşıya kalan Eskişehirspor kulübünün, 3 gün sonra yapılacak genel kurulu öncesi ortada ciddi bir aday yok.

Spor Yorum: 0 / 11 Ekim 2019 01:53
KADERİMİZLE BAŞ BAŞA KALDIK
-A +A

GENEL KURULA ÜÇ GÜN KALDI
Eskişehirspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu için 3 gün kaldı.
13 Ekim Pazar günü saat 14.00’de Anemon Otel’de yapılacak genel kurul öncesi ise, ortada bir tek ciddi aday yok.
Eskişehirspor taraftarlarının başkanlık için ikna etmeye çalıştığı eski başkan Sinan Özeçoğlu ise, ciddi bir ön çalışma yapmasına rağmen, şehirden destek gelmediği için başkanlığa aday olamadı.
TARAFTARIN ÇAĞRISINA KARŞILIK GELMEYE BAŞLADI
182 icra, 80 futbol, vergi, SSK ve mevcut takımın giderleri ile birlikte, 200 Milyon TL’yi geçen borç bataklığı altında, kaybolmaya başlayan Eskişehirspor’u, yaşatmak için taraftarların Sinan Özeçoğlu’na destek olunması yönünde günlerdir yaptığı çağrıya, sadece iki oda ve bir özel hastaneden destek geldi.
İLK MESAJ ECZACILARDAN
Önceki gün sosyal medya hesabından paylaşım yapan,  Eczacılar Odası Başkanı Yücel Yenilmez, Özeçoğlu’nun başkan olması durumunda oda olarak loca almanın sözünü verdi.
Yenilmez ayrıca, “Özeçoğlu’na sözümüz olsun. Başkanlığı bıraktığı güne kadar takımın ilaçlarını Eskişehir Eczacı Odası olarak karşılayacağız” dedi.
EGSİAD LOCA
Eskişehir Genç İşadamları Derneği de yaptığı açıklamada, “ESGİAD olarak Eskişehirspor’un diriliş mücadelesinde bizde varız. Yönetim Kurulu ve üyelerimiz olarak 1 loca alma sözüyle Sinan Özeçoğlu’nun yayındayız” mesajını verdi.
2 LOCA VE SAĞLIK DESTEĞİ
Demireller Otomotiv sahibi Muharrem Demirel bir loca sözü verirken, Dr. Ali Özdemir’de “Sinan Özeçoğlu yalnız değildir. GürLife Hastanesi olarak sağlık hizmeti ve bir loca alarak destek olacağız” dedi.
GEÇ GELEN DESTEK
Günlerdir taraftarların yaptığı destek çağrısına, genel kurula üç gün kala, birkaç kişi tarafından karşılık verilmesi, geç kalınmış bir destek olarak yorumlanırken, asıl destek vermesi gereken seçilmişlerin, bu konuda sessiz kalması yüzünden, Özeçoğlu’nun aday olmayı düşünmediği gelen bilgiler arasında.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti