KADINLARIMIZ HER ALANDA YER ALMALI

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı’nın organize ettiği etkinlikte, kadın muhtarlar ile buluştu. Günay, kadın muhtarların her geçen gün sayısının artmasının mutluluk verici olduğunu söyledi.

Gündem Yorum: 0 / 9 Kasım 2019 18:47
KADINLARIMIZ HER ALANDA YER ALMALI
-A +A

Mahallelerin kadınlar tarafından yönetilmesinin onur verici olduğunu belirten Milletvekili Emine Nur Günay,”Mahallerimize kadın yönetici ve temsilci bakış açısının gelmesinin bir farklılık yaratacağına ve hizmet kalitesini artıracağına inanıyorum. Kadın eğer bir sorumluluk alırsa en iyisini yapmaya çalışırken detaylara da önem verir. Mahallelerinize ve şehrimize kadın dokunuşu önemli. Bizler şehrimize ve hemşerilerimize siyaset üstü hizmet etmek için buradayız” diye konuştu.

“Kadınların daha yapacak çok işi var” diyen Milletvekili Günay, “Ben bu şehrin bir kadın milletvekili olarak, kadınlarımızın başarılarıyla övünüyorum. Bizim kadınlarımız, özverinin, kararlılığın, çalışkanlığın, aynı zamanda şefkatin, empatinin ve sevginin simgeleridirler. Kadınlarımızın daha yapacağı çok iş, gelecekleri çok mevkiler var. Bu yolda en önemlisi birlik ve beraberliğimizdir. Bu organizasyon için İl Kadın Kolları Başkanımız Özlem Yalçın ve emeği geçen herkese, özellikle buraya gelen siz muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
OTOGARA AKIN ETTİLER

OTOGARA AKIN ETTİLER

00:19 2 Haziran 2020
DENETİMLERE DEVAM

DENETİMLERE DEVAM

00:24 2 Haziran 2020

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti