KADINLARIN YÜZÜ GÜLMELİ

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Hanımeli Sokak’ta haftanın belirli günleri stant açan derneklerin yetkilileri ile bir araya geldi.

Gündem Yorum: 0 / 7 Aralık 2019 17:16
KADINLARIN YÜZÜ GÜLMELİ
-A +A

Tepebaşı Belediyesi Özdilek Sanat Merkezi’ndeki toplantıya, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Melih Savaş, Eskişehir'de Kadın Emeğini Değerlendirme ve Destekleme Derneği (ESKEDDER), Maya Derneği ve Nar Çiçeği Kadın Kooperatifi yetkilileri katıldı. Buluşmada, Başkan Ataç ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Hanımeli Sokak üzerine fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Ataç burada yaptığı konuşmasında, “İmkanları sağladığınızda, niyetiniz iyi ve projeniz de güzelse, açtığınız birimlerin çalışmaması, ilgi görmemesi söz konusu değil. Hanımeli Sokak'a gelen kadınlarımızın eşlerine de teşekkür ediyorum. Onlar destek vermeselerdi bu noktalara gelemezdik. Hep birlikte bu güzellikleri yaşatmaya devam edeceğiz. Hanımeli Sokak açıldığı günden bu yana çok sevilip kentimizin bir markası olduysa, bunda herkesin emeği var” şeklinde konuştu. Toplantıya katılan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de, Başkan Ataç’a verdiği katkılardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti