KENTİMİZ, HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Belde Evi kursiyerleri ve eşleri ile bir araya geldi.

Gündem Yorum: 0 / 14 Şubat 2020 17:04
KENTİMİZ, HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK
-A +A

Gecede Başkan Ataç, evlilikte uzun yılları geride bırakmayı başaran çiftleri tebrik etti. Düzenlenen etkinlikte, eşleri ile birlikte güzel bir Sevgililer Günü geçiren kursiyerlerin mutluluğunu paylaşan Başkan Ataç, evlilikte uzun yılları geride bırakan çiftleri de tebrik etti. 53 yıllık evli Zehra ve Muhsin Üzmezoğlu, 60 yıllık evli Ayşe ve Mehmet Çakır, 60 yıllık evli Asiye ve Habibullah Öncel, 70 yıllık evli Sıdıka ve İsmail Gönen çiftlerini kutlayan Başkan Ataç, çiftlere çiçek de takdim etti.

TEBRİK ETTİ
600 vatandaşın katıldığı gecede bir konuşma yapan Başkan Ataç sevginin önemine dikkat çekerek, “14 Şubat Sevgiler Günü’nde biz de sizlerin mutluluğunu paylaşalım istedik. Evlilik, çok özel ve ciddi bir kurumdur. 50, 60, 70 yıl gibi bir ömür boyunca süren evlilikler, tamamen sabır ve sevgi ile sürdürülen evlilikler. Bu büyüklerimizin hepsi birer sevgi çınarı, tüm sevgi çınarlarımızı kutluyorum. Allah sağlık içinde, çocukları ve torunları ile birlikte nice sağlıklı seneler nasip etsin” dedi.

SEVGİ DOLU İNSANLAR
Başkan Ataç, “Eskişehir’imiz de içinde sevgi taşıyan insanlardan oluşan bir kent. İnsanımızın sevgisi sayesinde kentimiz bugün bu güzel noktalara geldi. Burada sadece bireysel sevgiden değil; toplum, bayrak, vatan, aile, geçmiş sevgisinden bahsediyorum. Bir topluluk bu unsurlar ile bir yerlere varabiliyor. Bizim kentimiz, her şeyin en iyisine layık. Her zaman bu sevgi ile büyümeye ve gelişmeye de devam edecek” diye konuştu. HM

Haberin Galerisi
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti