MEZARLIKLARDA GENİŞLETME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Kent merkezi ve kırsalda yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mahalle muhtarlarından gelen talepleri de imkanlar ölçüsünde değerlendirmeye devam ediyor. Son olarak Sarıcakaya ilçesi İğdir Mahallesi'nden gelen talep ile ekipler mahalle mezarlığında yeni defin alanları açılarak, mezarlık yolunda bakım çalışması gerçekleştirildi.

Gündem Yorum: 0 / 19 Ocak 2020 14:18
MEZARLIKLARDA GENİŞLETME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR
-A +A

Büyükşehir Belediyesi kırsalda vatandaşların sorunlarını bir bir çözmeye devam ediyor. Muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda imkanlar ölçüsünde sorunları çözmeye çalışan Büyükşehir Belediyesi, son olarak Sarıcakaya ilçesine bağlı İğdir Mahallesi'nde mezarlık içi bakım, onarım ve yenileme çalışması gerçekleştirdi. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri mahalle mezarlığında defin alanının yetersiz olması sebebiyle mahalle muhtarından gelen talep ile ekipler yeni defin alanları oluşturarak, mezarlık içi yolunda da bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.
Çalışmaların kısa sürede tamamlandığını ifade eden mahalle sakinleri, çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler. 

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti