MÜZİK YETENEĞİNİ KEŞFET

Odunpazarı Belediyesi, Türkiye’nin aydınlık geleceğinin teminatı olan çocuklar için çalışmalarına devam ediyor. Her fırsatta çocukların bilimsel, laik ve kaliteli eğitim almaları gerektiğinin altını çizen Odunpazarı Belediye Başkan Kazım Kurt, eğitim alırken de çocukların yeteneklerinin göz ardı edilmemesi gerektiğini belirtiyor. Odunpazarı Belediyesi bu nedenle de çocuklar için spordan, kültür sanata geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Kültür-Sanat Yorum: 0 / 25 Eylül 2019 18:19
MÜZİK YETENEĞİNİ KEŞFET
-A +A

Odunpazarı Belediyesi son olarak çocuklar için Müzik Yetenek Testi yapacak. 09-16 yaş arası çocukların katılacağı testler, ücretsiz olacak. Çocukların içindeki müzik yeteneğinin keşfedilmesi için yapılan Müzik Yetenek Testi, Prof. Dr. Ozan Evrim Tunca tarafından geliştirildi. Uygulaması ise Oz Art Akademi tarafından gerçekleştiriliyor. 7 bölümden oluşan test, bir kerede en az 10, en fazla 30 kişiye uygulanabilir.
 
Çocuklarına Müzik Yetenek Testi yaptırmak isteyen veliler, 11 Ekim 2019 Cuma Günü’ne kadar Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi ve Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri’ne başvuru yapabilirler.
 
Müzik Yetenek Testi ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0222 221 71 10 - 0222 233 05 82 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirler.
 

Haberin Galerisi
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti