ODUNPAZARI’NIN EMRİNDEYİM

Gündem Yorum: 0 / 15 Mart 2019 23:15
ODUNPAZARI’NIN EMRİNDEYİM
-A +A

Emek Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yerel seçimlerde AK Parti’ye destek istedi. Soylu, “Volkan kardeşimi 31 Mart’ta sandıkları patlatarak Belediye Başkanı yapmaya söz veriyor musunuz? Ben de size söz veriyorum. Ben de Volkan Doğan’ın emrindeyim. Odunpazarı’nın emrindeyim” dedi.
Emek Mahallesi'nde vatandaşlara hitap eden Soylu, “Bu asil milletin üzerine oynuyorlar. Ama siz her defasında onlara ders verdiniz. Sayın Cumhurbaşkanımızın Eskişehir’in adını duyunca gönlü kıpır kıpır olur. Selamları sevgileri var sizlere. Biz milletimizi anamız gibi görürüz. Başımızı sinemize koymaya, derdimizi anlatmaya, içimizi dökmeye, heyecanımızı paylaşmaya, akşamın bu saatinde başımızı sinemize koymaya geldik” dedi.
 31 MART’TA SANDIKLARI PATLATACAĞIZ
“Odunpazarlılar gözünüzün arkada kalmasın” diyen Soylu, “Bizim şehirlerimiz dünyanın en güvenilir şehirleri olacak. Bize destek verin bize güç verin. Bize kuvvet verin. Türkiye bu kadar kendi önüne bakabilen kendi hedeflerine koşan bir anlayış içerisinde. Bu yürüyüş devam ediyor. Bu yürüyüşün kesilmesine müsaade etmeyin. Ve bizim boynumuzu Kandil’in önünde eğik bırakmayın. Volkan beyi, tanırım. Ben teşkilat başkanıyken karşı karşıya geldik. Dedi ki ben ilçe başkanı olup Odunpazarı’na hizmet etmek istiyorum. 2014’ün sonları gibiydi. Beş yıl geçti. Hani bizim güzel bir halk deyimimiz vardır. Su kaynatmadı biliyor musunuz çok çalıştı. Şimdi gayret gösterdi mücadele etti ve Odunpazarı’nı gönlüyle buluşturdu çok çalışkandır, gayretlidir aynı zamanda hem yüzü hem gönlü yumuşak bir adamdır. İnsanları bilir. İnşallah Volkan kardeşimi 31 Mart’ta sandıkları patlatarak Belediye Başkanı yapmaya söz veriyor musunuz? Ben de size söz veriyorum. Ben de Volkan Doğan’ın emrindeyim. Odunpazarı’nın emrindeyim” ifadelerini kullandı.
BELEDİYECİLİK TECRÜBESİNE ŞAHİTSİNİZ
Soylu, “Burhan Sakallı’yı özlediniz mi? Belediyecilik tecrübesine en çok siz şahitsiniz. Büyükşehir’i uçurur mu hizmetleriyle? Büyükşehir’de beş yıl destansı hizmetlerin altına imza atar mı? 31 Mart’ta Eskişehir’de emeği olan Burhan Sakallı’ya da Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığında oy verip birilerine kıskandırıp birilerine parmak ısırtacak mısınız? Burhan Sakallı’nın da emrindeyim. Allah bizi mahcup etmesin” diye konuştu.
SİZLERİ MAHÇUP ETMEYECEĞİZ
Daha sonra konuşan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Sayın bakanım burada Eskişehir’in en güzel mahalleleri Emek var, 71 Evler var ve bütün bir Odunpazarı’ndan toplanmış hemşerilerimiz var. Bugün sizler sevincimize ortak oldunuz. Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Sizler bizi mahcup etmediniz bizler de sizleri mahcup etmeyeceğiz” dedi. Volkan Doğan ise, “Sayın Bakanım bugün Odunpazarı’nı şereflendirdi. Hoş geldiz, sefalar getirdiz. Bu soğuk yağmurlu havada akşamın bu saatinde bizleri bağrına basan aziz hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. İçin rahat olsun Odunpazarı” diye konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
PİYANO RESİTALİ BÜYÜLEDİ

PİYANO RESİTALİ BÜYÜLEDİ

17:35 - 19 Mayıs 2019
Gündem
PROJE KARDEŞLİĞİYLE İNGİLİZCE ÖĞRENİYORLAR

PROJE KARDEŞLİĞİYLE İNGİLİZCE…

17:35 - 19 Mayıs 2019
Gündem
MEZUNİYET SEVİNCİ

MEZUNİYET SEVİNCİ

17:34 - 19 Mayıs 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti