OLUMLU DÖNÜŞLER ALDIK

Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı’nı gezen Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, “İnşaat fuarı Eskişehir’de ilk defa yapılıyor. Buna rağmen fevkalade bir iş çıktı ortaya” dedi.

Gündem Yorum: 0 / 16 Kasım 2019 18:50
OLUMLU DÖNÜŞLER ALDIK
-A +A

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) ve TÜYAP iş birliğiyle düzenlenen Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı’nı gezen Metin Güler, stant açan firmaları ziyaret etti. Fuara katılan katılımcılara teşekkür eden Güler, inşaat fuarının çok keyifli geçtiğini ve olumlu dönüşler aldıklarını belirtti.
ÇOK PROFESYONEL
Fuarın çok profesyonel olduğunu dile getiren Güler, “İnşaat fuarı Eskişehir’de ilk defa yapılıyor. Buna rağmen fevkalade bir iş çıktı ortaya. Katılan tüm firmalara çok teşekkür ediyorum. Alıcı ve satıcıyı bir araya getirmekti asıl mesele. Fuarda ortaya çıkan netice bizi çok mutlu ediyor. Birçok ilimizden şehrimize gelen alım heyetleri var şu anda. Bursa’dan, Bilecik’ten gelen heyetler var. Verimli geçecek diye düşünüyorum. Eskişehir ekonomisini daha heyecanlı bir noktaya getirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.
PAZARA DAHA İYİ SUNUYORLAR
İnşaat sektörünün hareketlenmesini umut ettiklerini ifade eden Güler, “İnşaat sektörünün en durağan dönemi. Son dönemlerde biraz hareketlenmeler oldu ama ürün satın almak isteyen şu an itibaren vatandaşlarımız da var, ürün üreten müteahhitlerimiz de var fuarda. Onlar fuarda bir araya geliyorlar. Maketlerle yaptıkları işleri sunma imkânları oluyor. Ürünleri pazara daha iyi sunmalarını sağlayacak bir ortam oluştu. Sevindirici bu. Bu fuar sonunda inşaat sektöründe bir hareketlenme olursa bu da bizi çok mutlu eder” şeklinde konuştu.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti