OY VERMEYECEK BİR KİŞİ BİLE YOK

Gündem Yorum: 0 / 13 Şubat 2019 18:05
OY VERMEYECEK BİR KİŞİ BİLE YOK
-A +A

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhan Sakallı, AK Parti’nin önceki dönem ve şimdiki dönem gençlik kollarının yönetimleri ve üyeleri ile bir araya geldi. Eskişehir’deki gençlerle mutlu olduklarını belirten Burhan Sakallı, “2019 seçimleri efsane olacak” dedi.
Bu seçimde çok çalışacaklarını ifade eden Sakallı,  “Bu seçim bizim en iyi performans gösterdiğimiz, en çok çalıştığımız, en fazla hemşerimize ulaştığımız seçim olacak. 2002 seçimi bir efsaneydi, 2004 seçimi bir efsaneydi ama şimdi 2019’un 31 Mart’ında, biz en iyi seçimimizi sonuçlandıracağız. Bu şehirde efsane olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  
Bir oyla iki oyla bazı yerlerin kazanılıp bazı yerlerin kaybedildiğini söyleyen Burhan Sakallı, “ “Yalova’da belediye başkanlığı sadece tek bir oy ile alındı. Biz, Mahmudiye’de belediye başkanlığını sadece 2 oy ile kaybettik. 2002 seçimlerinde 4. sıradaki milletvekilimizi bir oy ile kaybettik. 24 Haziran seçimlerinde 4. sıradaki değerli dostumuz Dündar Ünlü’nün milletvekilliğini bin civarında oy ile kaybettik. Tek bir oy bile çok önemli. Bir hemşerimiz bile seçimin kaderini belirleyebilecek. Bu şehirde bize oy vermeyecek bir kişi bile yok. Yeni mottomuz, ‘o bize oy vermez’ cümlesini kullanmamak olsun. Herkes bize oy verebilir” dedi. HM

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti