ŞEHRİN TALEPLERİ SİYASET ÜSTÜDÜR

İYİ Partililer, TÜLOMSAŞ önünde toplanarak Yüksek Hızlı Tren ve raylı sistem araçlarının TÜLOMSAŞ’ta üretilmesi için kampanya başlattı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, “Hepimizin ortak çabası ve hedefi ülkemizin ve şehrimizin refah düzeyini arttırmaktır. Refah düzeyini arttırmanın yolu ise, inşaat, tarım gibi emeği yoğun değeri düşük yatı

Gündem Yorum: 0 / 11 Ekim 2019 16:36
ŞEHRİN TALEPLERİ SİYASET ÜSTÜDÜR
-A +A

TÜLOMSAŞ’ın fırsat verildiği zaman Milli Hızlı tren ve tüm raylı sistem araçlarını yapabileceğini söyleyen Ektaş, “Eskişehir’in yatırıma, istihdama, Eskişehirlinin işe ve aşa ihtiyacı vardır.Eskişehir, birikimi, heyecanı ve motivasyonu ile “demiryolu yatırımlarını” hak etmektedir.Eskişehir’in ihtiyaç ve talepleri siyaset üstüdür” dedi.
Ektaş, “Halkımızın TÜLOMSAŞ’ın ve Eskişehir’in geleceğine sahip çıkacağına inanıyor, kampanyaya imzalarıyla destek vermeye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. Demir Yol İş Şube Başkanı Ramazan Uysal da, “TÜLOMSAŞ yıllar önce yapılmış, bir buçuk asırlık bir tesis. Çok önemli ilklere imzasını atmış, sıkışık zamanlarda yardıma koşmuş bir tesis. Bugün artık sahip çıkmamız gereken bir dönemdeyiz. Setleri en kısa zamanda faaliyete geçirebilecek tesis burası” dedi. İmza kampanyası 12-13-14 Ekim tarihlerinde saat 10.00 ila 18.00 arasında Ulus Heykeli ve Çarşı Camii çevresinde kurulacak stantlarda devam edecek.

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
KAZANAN CHP OLDU...

KAZANAN CHP OLDU...

00:06 24 Şubat 2020
DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞADIK

DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞADIK

00:17 24 Şubat 2020

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti