SEVGİMİZİ TÜKETMEYELİM

Gündem Yorum: 0 / 13 Şubat 2019 19:18
SEVGİMİZİ TÜKETMEYELİM
-A +A

14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili basın açıklaması yapan TÜKODER Şube Başkanı Murat Kalkan, “Sevgimizin büyüklüğünü, güzelliğini veya saflığını hediye ile ölçmek çok büyük bir hatadır. Sevgimizi tüketmeyelim” dedi.
TÜKODER Şube Başkanı Murat Kalkan, 14 Şubat Sevgililer Günü sebebiyle basın açıklaması gerçekleştirdi. 14 Şubat’ın kültürümüzde, geleneğimizde hiçbir şekilde bulunmadığını ve bu günün tüketimi körükleme amacı taşıdığını öne süren Kalkan, “Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan reklam kampanyaları ile sevgi gibi temiz ve saf bir duygu kullanılarak insanlar çılgınca tüketime teşvik edilmektedir. Sevgimizin büyüklüğünü, güzelliğini veya saflığını hediye ile ölçmek çok büyük bir hatadır” dedi.

En çok harcama yapılan ayın Şubat ayı olduğunu söyleyen Kalkan, “Alışverişlerin çoğunlukla internet üzerinden yapılması nedeniyle alınan ürünlerin çoğu zaman doğru gelmediği, eksik geldiği görülmektedir. Sevdiğiniz insana sürpriz yapmak isterken mağdur olmayın. Unutmayın ki; fırsatçılar en çok böyle özel günlerde ortaya çıkmaktadır” ifadelerini kullandı. Hediye almak isteyen tüketicilere de uyarılarda bulunan Kalkan hediye alınmadan önce fiyat araştırılması yapılması ve ürünlerin faturalarının alınması gerektiğini vurguladı. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Gündem
UĞUR TEPE VATANDAŞI DİNLEDİ

UĞUR TEPE VATANDAŞI DİNLEDİ

19:17 - 20 Ağustos 2019
Gündem
KUCAKLAŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ

KUCAKLAŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ

19:16 - 20 Ağustos 2019
Gündem
DOSTLUĞUMUZ BÜYÜYECEK

DOSTLUĞUMUZ BÜYÜYECEK

19:16 - 20 Ağustos 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti