TERAS BALIK İLK ONDA

Milliyet Favori Lezzetler eki tarafından şehrimizde hizmet veren Teras Balık, Türkiye’nin en iyi ilk on balık restoranı arasında gösterildi.

Yaşam Yorum: 0 / 13 Temmuz 2019 16:44
TERAS BALIK İLK ONDA
-A +A

Eskişehirlilere sunduğu kaliteli hizmet ve eşsiz hizmet ile Teras Balık Restoranı Milliyet Favori Lezzetler ekinde Türkiye’nin en iyi ilk on balık restoranı arasında gösterilerek haklı bir gurur yaşadı. Tüm müşterilerinin kendileri için özel olduğunu kaydeden Restoranın İşletme Müdürü Hasan Sarıgül, “Yaklaşık beş yıl önce çağdaş kent Eskişehir ile Ege’nin güzelliklerini buluşturan öncü bir marka olma vizyonu doğrultusunda, Antalya’dan gelen ve bu sektörde adından söz ettiren güçlü ve yenilikçi bir ekip ile yola çıktık. Bu vizyon doğrultusunda insanların kaliteli yaşam gereksinimlerini hizmet anlaşışımızın odağına yerleştirmeyi hiçbir zaman göz ardı etmedik” dedi.
Hasan Sarıgül, en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını belirterek, “İnsan odaklı, sağlıklı ve kaliteli hizmet ilkeleri doğrultusunda yenilikçi balık ve meze çeşitlerimizle misafirlerimizi mutlu etmek, günün sonunda bir sonraki güne ilk günün heyecanı ile başlamamıza yola çan en önemli etken oldu. Bizim için her masanın her bireyi özeldir ve her misafirimizin gönlünden esen rüzgarlara yelken açmak için çaba harcamaktan keyif alıyoruz. Sözün özü pek çok güzelliği ile Türkiye’yi şaşırtan çağdaş kent Eskişehir’e Milliyet Favori Lezzetler eki tarafından Türkiye’nin ilk on balık restoranı arasına seçilerek bir güzellik daha katmanın gururunu, mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Her gün daha iyiyi aramaktan vazgeçmeyerek, misafirlerimize hak ettikleri tüm güzellikleri bu mutluluk ve heyecan içinde sunmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Ali Osman Görgen

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti