VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Büyük Birlik Partisi Eskişehir İl Divanı, koronavirüs tedbirleri kapsamında toplantısını telekonferans görüşmesi ile gerçekleştirdi. MKYK üyesi Ahmet Namık Akdoğan başkanlığında gerçekleşen telekonferans toplantısında, MKYK üyesi Ahmet Ulupınar ve divan üyeleri Eskişehir'deki alınan tedbirler ve yürütülen çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Gündem Yorum: 0 / 9 Nisan 2020 15:59
VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ
-A +A

BİLGİ ALDI
MKYK üyesi Akdoğan yaptığı açıklamada,  "Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin tüm teşkilatlara verdiği direktifler Eskişehir İl Divanı tarafından eksiksiz uygulanmakta olup,yetkili makamlarla paralel yapılması gerekenler bu süreçte aynen devam edecektir.Bu toplantıda İl Başkanlığımızın,Kadın Kollarımızın, İlçe Başkanlıklarımızın ve Alperen Ocaklarımızın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldık” dedi.

EVDEN ÇIKMAYIN
Ahmet Namık Akdoğan, “İlçelerimizde koronavirüs önlemleri kapsamında yapılan çalışmalar ve hemşerilerimizin hem sağlıkları hem de ekonomik problemlerini görüştük.Sosyal mesafe kuralına özen göstererek, yetkili makamlarımızın uygulamaya koyduğu kurallara uyarak çalışmalarına devam edecek olan teşkilatlarımızın önümüzdeki günlerdeki plan ve programlarını konuştuk. Hem birbirimizle hem Genel Merkezimizle koordineli devam eden çalışmalarla bu zorlu süreci birlikte aşacağız. Toplantılarımız bir süre bu şekilde devam edecek.Tüm vatandaşlarımızdan ricamız, sağlığınız için mümkün olduğunca evinizde kalın” diye konuştu. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti