YENİ BAŞLANGICA İHTİYACIMIZ VAR

Saadet Partisi İl Müfettişi Nafiz Ayaz, hükümeti eleştirerek “Türkiye’nin yeni bir başlangıca ihtiyacı var” dedi. Parti binasında açıklamalarda bulunan Ayaz, 3 Kasım 2002’de milletin AK Parti’ye müreffeh bir Türkiye, güçlü bir Türkiye, özgür bir Türkiye, öncü bir Türkiye, adaletin hakim olduğu bir Türkiye hedefiyle oy verdiğini söyledi.

Gündem Yorum: 0 / 10 Kasım 2019 16:09
YENİ BAŞLANGICA İHTİYACIMIZ VAR
-A +A

2019 tarihi itibariyle Türkiye’nin yanlış politikalar nedeniyle tanınmaz hale geldiğini ileri süren Ayaz, “Ekonomiden çevreye, adaletten demokrasiye, tarımdan sanayiye, eğitimden dış politikaya sürekli savrulan bir Türkiye var. Ekonomisi darboğaza girmiş, tarım ve hayvancılığı bitmiş, bütün birikimleri ‘Varlık Fonu’ adı altında ipotek edilmiş bir Türkiye var. Yaklaşık 500 binin üzerinde çiftçinin tarımı bıraktığı, 3 milyon hektardan fazla tarım arazisinin betona, inşaata kurban edildiği bir Türkiye var. Hatta bu giden verimli topraklar yetmiyormuş gibi halen şehrimizin ve ülkemizin en verimli ovalarından olan Alpu’daki tarım arazilerinin de yok olmasına sebep olacak adımlar atılmaya çalışılıyor” dedi.
Hiçbir partinin düşmanı olmadıklarını belirten Ayaz, “3 Kasım 2002 AK Parti’nin iktidara gelişinin ilk günüydü. 3 Kasım 2019 ise, İnşallah Saadet Partimizin iktidar yürüyüşünün başladığı ilk gün olmuştur. Saadet Partimiz hiçbir kimsenin, hiçbir partinin hasmı veya düşmanı değildir. Bizler Partileri değil onların izlemiş oldukları politikaları ve zihniyetleri eleştiriyoruz.Türkiye’nin yeni bir başlangıca ihtiyacı var. Ülkemiz bir rövanş cumhuriyeti olmaktan kurtarılmalıdır. Bunun için ihtilaf ve hırsların kör karanlığında kaybolmak yerine, ittifaklar üzerinden yeni bir toplumsal sözleşme imzalanmalıdır. Hep birlikte yeni bir gelecek inşa edilmelidir” ifadelerini kullandı. HM

Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
OTOGARA AKIN ETTİLER

OTOGARA AKIN ETTİLER

00:19 2 Haziran 2020
DENETİMLERE DEVAM

DENETİMLERE DEVAM

00:24 2 Haziran 2020

Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Eskişehir Yenigün GazetesiHaber Yazılımı Haber Scripti