Europen 09 2022 Desktop

HALKIN İMDADINA İKİNCİ EL PAZARI YETİŞİYOR

Gündem 18 Aralık 2022 16:04
Videoyu Aç HALKIN İMDADINA İKİNCİ EL PAZARI YETİŞİYOR
A
a

Yıldıztepe Kooperatifi geleneksel hale getirmek istediği ikinci el pazarının 2’ncisini düzenledi. Bu pazarda ihtiyaç sahibi vatandaşlar dışarıdan alamadığı ürünü uygun fiyata alabiliyor. İkinci el pazarında ürünlerin fiyatı ise 1-50 TL arasında bulunuyor.

Yıldıztepe Kooperatifi Denetim Kurulu Üyesi Hale Kargın, amaçlarının ihtiyaç sahiplerinin faydalanmasını sağlamak olduğunu belirterek, “Düzenlediğimiz 2’nci el pazarı artık geleneksel hale geldi. Burada 1 ile 50 TL arasında ürünler satılıyor. Her türlü giysi ve ayakkabı bulunuyor. Amacımız ihtiyaç sahiplerinin dışarıda alamadıkları ürünleri burada uygun fiyata almalarını sağlamak. Yoldan geçenler alışveriş yapamıyorlar. İhtiyaç sahipleri gelip alışveriş yapabiliyorlar” dedi.
Nuray Güler Yıldırım ise yaptıkları etkinliği her ay düzenleyeceklerini ifade etti. Yıldırım, “Evimizde fazlalık olan eşyaları tekrar kazandırmak için, ihtiyacımız olmayan ürünleri ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak için bu etkinliği yapıyoruz. Çok ilgi gördüğü için bu etkinliği her ay yapmayı düşünüyoruz” diye konuştu.   HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat