Europen 09 2022 Desktop

HEDEFİMİZ 4 MİLLETVEKİLİ

Gündem 21 Ekim 2022 18:08
Videoyu Aç HEDEFİMİZ 4 MİLLETVEKİLİ
A
a

AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan kararsın seçmenin AK Parti’ye dönmesiyle ilgili konuştu. AK Parti’nin bir önceki oy oranın da üzerine çıkacağına inandığını söyleyen Çalışkan, Eskişehir’de de 4 milletvekili hedeflerinin olduğunu dile getirdi.

BİR ÖNCEKİ OY ORANININ ÜZERİNE ÇIKACAĞIZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ESGROUP’a özel açıklamalarda bulundu. Çalışkan ilk olarak ekonomik etkenlerden dolayı bir kısım kararsız seçmenin yeniden AK Parti’ye dönmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.  Çalışkan sürekli sahada olduklarını ve AK Parti’ye ciddi bir teveccüh olduğunu söyleyerek, bir önceki oy oranının da üzerine çıkarak seçimi kazanacaklarını düşündüğünü belirtti. Çalışkan, “Öncelikle ben AK Parti’nin daha önce aldığı oyu alacağını düşünüyorum. Arkadaşlarımızla birlikte sahada çalışıyoruz. Ama ben tüm Türkiye’de bir seferberlik olduğunu arkadaşlarımızın çalıştığını biliyorum. Çünkü bu noktada tüm illerimizi de takip ediyorum. Bu yüzde 4-5’lik kararsız seçmenin dönüyor olmuş olması ki zaten bunlar bizim seçmenlerimiz. Bir kısmı belki ekonomik koşullardan dolayı belki farklı değerlendirmiş olabilirler. Belki bazılarına ilişkin kısımda gönüllere görme noktasında biz eksik kalmış olabiliriz ama özellikle seçim yaklaştıkça bun AK Parti lehine evrileceğine ben inanıyorum. Cumhurbaşkanımızın seçilmesiyle ilgili zaten endişemiz yok. Gerek Türkiye, gerek uluslar arası siyasette Cumhurbaşkanımızın başarıları ortada… Sahayı da ben çok hareketli, çok dinamik görüyorum. Hemşerilerimizin bize teveccühünün hala artarak devam ettiğini görüyorum. Son dönemde evlere de gidiyoruz, kadı n kollarımızla birlikte evlere giriyoruz. Tüm teşkilat olarak evelere giriyoruz. Ciddi teveccüh var ve artarak devam edecek. İnsanlar ekonomik koşullardaki tüm dünyadaki sorunların farkındalar. Ama çözümü de hangi liderle bulacaklarını hangi partide bulacaklarını, cumhur ittifakında bulacaklarını biliyorlar, bunu önemsiyorlar. Sahanın zorluğu var ama güzelliği de var. Saha dönmeye başladı, ekonomik koşullar düzeldikçe ben AK Parti’nin bir önceki oy oranının da üzerine çıkarak seçimi kazanacağını düşünüyorum. Cumhurbaşkanımızın seçileceğini düşünüyorum” dedi.

GÜCÜMÜZ, ENERJİMİZ VAR
Önümüzdeki genel seçimlerde 4 milletvekili hedeflerinin olduğunu vurgulayan Çalışkan, “4 milletvekili çıkartma hedefimiz var.  Geçen sefer bunu yaklaşık bin 200 oyla kaybettik. Bu hedefimizi hiç durmadan devam ettiriyoruz. Teşkilat yapımızda bunu çıkaracak gücümüz, enerjimiz var. Biz sahada varız, çalışmalara devam ediyoruz.  Hiç sahadan inmemecesine çalışıyoruz. Vatandaşlarla buluşuyor, olası sorunların farkında olduğumuzu anlatıyoruz. Hamdolsun seçmenimiz anlıyor. Kendi çözüm önerilerini de anlatıyor, nasıl çıkacağımıza ilişkin sorular oluyor. Bunları da gönül rahatlığıyla anlatıyoruz.  Enerjiyle ilgili özellikle Karadeniz’deki doğalgazın gelmesi, Akkuyu Nükleer Santralinin devreye girmesi, yerli ve milli tohumun devreye girmesi, milli savaş uçaklarının yapılmış olması hemşerilerimizi, seçmenimizi gururlandırıyor, mutlu oluyorlar. Ekonomik koşulları düzelterek devam ediyoruz. Daha iyiye gidiyoruz” ifadelerini kullandı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat