HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ

Gündem 23 Aralık 2021 15:56
Videoyu Aç HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, kardeş belediyeler ile temaslarını sürdürüyor. Son olarak Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Seyitgazi Belediye Meclis üyeleri ve CHP İlçe yöneticilerinin de katıldığı ziyarette Başkan Tepe, Seyitgazi’de hayata geçirdikleri ve geçirmeyi planladıkları projeler hakkında Ataç’a bilgi vererek, görüşlerini aldı. Başkan Tepe, “CHP Seyitgazi ilçe yönetimimiz ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte bugün Tepebaşı Belediyemizi ziyaret ettik. Seyitgazi ve Tepebaşı kardeş belediye ve bugüne kadar verdiği destekler için tüm hemşehrilerimiz adına Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç’a teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki çalışmalarımızda yine birlikte ve kol kola çalışarak hedeflerimize ulaşacağız” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç da “Bugün Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe, meclis üyelerimiz ve parti örgütümüz ile birlikte beni ziyaret ederek mutlu ettiler. Belediye başkanları bir araya gelince ilçelerdeki çalışmaları görüşüyoruz. Seyitgazi, Eskişehir için çok önem arz ediyor. Uzun yıllar sonra CHP’nin Seyitgazi’yi kazanması çok önemliydi. Seyitgazi zaten köken olarak CHP’ye yatkın, seçmenlerinin olduğu bir ilçeydi. Bundan sonraki seçimlerin de Uğur Başkan’ın zaferi ile sonuçlanacağına inanıyorum. Seyitgazi’nin bir takım sorunlarının çözülmesi için de el birliği ile çalışacağız. Daha iyi bir Seyitgazi için Uğur Başkan da elinden geleni fazlasıyla yapıyor” sözlerini kullandı. Buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi. HM


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir